Horoskop kontaktowy - wykres+opis drukowany Powiększ
EAN 2017660005274

Horoskop kontaktowy - wykres+opis drukowany

25001016

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Wykres graficzny horoskopu kontaktowego jest horoskopem pary osób wyznaczony zgodnie z regułami astrologii kontaktowej.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

19,00 zł

Oszczędzasz:

3,00 zł

Cena internetowa:

16,00 zł

Opis

Wykres graficzny horoskopu kontaktowego - wektorowego. Jest to horoskop pary osób wyznaczony zgodnie z regułami astrologii kontaktowej - wektorowej. Zawiera położenie wszystkich planet i ważnych punktów astrologicznych niezbędnych do profesjonalnej analizy astrologicznej dwojga ludzi jako pary - odrębnej całości, którą wspólnie tworzą.
Opis horoskopu kontaktowego jest jego podstawową interpretacją, zbiorem głównych informacji płynących z tego horoskopu w odniesieniu do wzajemnej relacji dwojga osób. Jest doskonałym uzupełnieniem interpretacji horoskopu porównawczego. Wskazuje dziedziny życia, w których dana para może odnieść sukces i dziedziny, w których mogą powstawać zagrożenia dla trwałości związku . Pomaga zidentyfikować jakość relacji - jako koleżeńską, miłosną, partnerską, zawodową itp. Objętość ok. 5-12 stron maszynopisu w zależności od ilości wzajemnych astrologicznych relacji w horoskopie.
Uwaga: do obliczenia horoskopu kontaktowego niezbędne jest podanie oprócz podstawowych danych astrologicznych dwojga osób również miejscowości, w której para zamierza mieszkać czy pracować.
Przy zamówieniu, po wypłenieniu danych adresowych pojawi się okno Dodaj komentarz do swojego zamówienia gdzie należy podać: Imię, Nazwisko, płeć, datę urodzenia, miejscowość urodzenia oraz godzinę urodzenia wraz z minutami osoby, dla której ma być wykonany horoskop. Są to dane niezbędne do wykonania profesjonalnego horoskopu astrologicznego.

Opinie

Napisz opinię

Horoskop kontaktowy - wykres+opis drukowany

Horoskop kontaktowy - wykres+opis drukowany

Wykres graficzny horoskopu kontaktowego jest horoskopem pary osób wyznaczony zgodnie z regułami astrologii kontaktowej.

W pakiecie taniej

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: