Kategorie

Śledź nas na facebooku

Afrodyzjaki Jest 1 produkt w tej kategorii

Uważasz, że potrzebny jest Ci amulet lub talizman miłości? A może przydałoby Ci się anielskie wsparcie w miłości lub rytuał na miłość? Cóż... zanim sięgniesz po bardziej wzniosłe środki, może przydałoby się wesprzeć organizm na najbardziej podstawowym poziomie? Zapewnią to topowe afrodyzjaki oferowane przez nasz sklep. Znajdziesz wśród nich prawdziwy żeń szeń, czerwoną macę i całą masę innych środków wspomagających libido o naukowo udowodnionej skuteczności.

Dzięki nim konar zechce zapłonąć zawsze, gdy trzeba będzie podgrzać temperaturę w sypialni, a mężczyzna stanie na wysokości zadania. Panie tymczasem odkryją przypływ sił witalnych i chęci na zbliżenie ze swoim partnerem. Jak wykazały bowiem badania, zdrowe libido jest jednym z głównych czynników warunkujących satysfakcję z życia. Jeśli interesuje Cię tematyka zdrowotna zwróć również uwagę na tagi umieszczone pod opisem każdego proponowanego preparatu. Może się okazać, że znajdziesz u nas również rozwiązanie innych problemów zdrowotnych. Nabierzesz również ochoty na seks, jeśli poradzisz się autorytetów w kwestii walki ze stresem, odmładzania, psychologiizdrowia kobiet i mężczyzn.

To może być noc Twojego życia!
Znaleziono 1 produkt
  • 27,90 zł 24 godziny

    Suplement dietyŻeń-szeń właściwy ekstraktŻeń-szeń właściwy (Panax ginseng C.A. Meyer) to wieloletnia roślina z rodziny araliowatych, która jest gatunkiem rosnącym dziko w Korei, Chinach oraz nadmorskich terenach Rosji. Panax ginseng C.A. Meyer jest najwcześniej i najlepiej poznaną odmianą z rodzaju Panax. Głównymi substancjami biologicznie czynnymi występującymi w żeń-szeniu właściwym są związki mające charakter saponin zwane ginsenozydami.Suplement diety nie zawiera zbędnych: substancji wypełniających, substancji wiążących,...

    27,90 zł
    24 godziny
Znaleziono 1 produkt