Kategorie

Śledź nas na facebooku

Glinka Jest 1 produkt w tej kategorii

Glinka zwana również glinka kosmetyczną to naturalny minerał. Zawierają one dużo mikro i makroelementów (wapń, magnez, żelazo, krzem, fosfor, cynk, selen), mają właściwości oczyszczające, antyseptyczne, wygładzające oraz ujędrniające. Ponadto przywracają odpowiedni ph skóry, opóźniają procesy starzenia, usuwają toksyny i pobudzają krążenie w skórze.

Rozróżnia się kilka rodzajów glinek:
-Glinka biała – koi, regeneruje i odżywia
-Glinka zielona – oczyszcza, zmniejsza wypryski i trądzik
-Glinka czerwona – obkurcza i uszczelnia naczynia krwionośne
-Glinka błękitna – odżywia, regeneruje, nawilża

Aby przygotować maseczkę z glinki wystarczy połączyć ją z wodą. Nadaje się do pielęgnacji nie tylko skóry twarzy ale także całego ciała i włosów.
W kategorii tej znajdziesz najlepszej jakości i różne rodzaje glinek, które przywrócą twojej skórze piękno i blask.

Więcej na temat glinek i innych kosmetyków znajdziesz w publikacji „Odmładzanie twarzy”.
Znaleziono 1 produkt
  • 19,80 zł 24 godziny

    Bentonit to interesujący surowiec o setkach zastosowań. Wykorzystywany jest w przemyśle chemicznym, spożywczym, wiertniczym i budowlanym. Jego najważniejszą cechą jest zdolność do pochłaniania dużych ilości wody, w wyniku czego pęcznieje i może tworzyć żele. Właściwość ta wykorzystywana jest zarówno w produkcji kosmetyków, jak i w budowie tuneli w kopalniach czy otworów wiertniczych oraz do osuszania zbiorników wodnych.Glinka bentonitowa powstaje z pyłu wulkanicznego poddanego warunkom atmosferycznym, najczęściej...

    19,80 zł
    24 godziny
Znaleziono 1 produkt