Kategorie

Śledź nas na facebooku

Refleksologia Jest 1 produkt w tej kategorii

Coraz większa liczba osób interesuje się rozmaitymi technikami masażu. Jak jednak nie pogubić się w mrowiu rozmaitych masaży, pośród których wymienić można chociażby masaż tantryczny, meridianów, yoni czy koreański masaż dłoni? Jak wybrać to, co będzie najwłaściwsze w przypadku Twoich dolegliwości i potrzeb? Z odpowiedzią przychodzi refleksologia!

Refleksologia to metoda leczenia schorzeń poprzez uciskanie odpowiednich miejsc na ciele, które znajdują się na stopach, rękach oraz twarzy. Narządy wewnętrzne i części ciała są bowiem powiązane z określonymi obszarami powierzchni ciała, których uciskanie prowadzi do poprawy funkcjonowania danego organu.

Oferujemy Ci najlepsze przyrządy mogące wspierać Twoją refleksologiczną praktykę i krok po kroku potęgować terapeutyczne działanie tej uniwersalnej techniki. Pochodzą one wyłącznie ze sprawdzonych, godnych polecania źródeł i umożliwiają szybkie wdrożenie refleksologicznej teorii w praktykę. Ich trwałość i czysty, w pełni naturalny skład umożliwiają bezpieczne i skuteczne wspieranie mechanizmów samouzdrawiania. Doskonale wspierają przy tym wiedzę o refleksologii, jaką możesz znaleźć w książkach.

Jeśli interesują Cię również inne rodzaje terapii, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego produktu. Znajdziesz u nas nie tylko znakomite publikacje poświęcone refleksologii, jak również innym terapiom, w tym EFT, hipnoziehomeopatii i Tradycyjnej Medycynie Chińskiej.

Zdrowie w Twoich rękach!
Znaleziono 1 produkt
  • 29,90 zł 24 godziny

    Gua Sha z kamienia jadeitu w kształcie prostokąta. Działanie masażu GUA SHA:przywraca harmonię organizmuusprawnia krążenie krwi i limfywspomaga usuwanie różnego rodzaju zaburzeńusuwa toksyny z organizmułagodzi bóle mięśni i stawówłagodzi skutki wyziębienia i gorączkirozluźnia mięśnielikwiduje skrzepyzmniejsza opuchliznyoczyszcza i wzmacnia organizmuaktywnia działanie układu odpornościowegoPrzeciwwskazania do masażu GUA SHA:ciąża...

    29,90 zł
    24 godziny
Znaleziono 1 produkt