• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

Tybet

Tybet

Tybet był skarbcem niezwykłej kultury. Kultura Tybetu nieodłącznie związana jest z religijnością. W kategorii tej znajdziesz buddyjskie male oraz tybetańskie amulety.

Tradycyjnie male używane są w buddyzmie jako różaniec, są symbolem koła narodzin i śmierci.

Tybetański Znak OM stanowi wizualną formę magicznego dźwięku, mantry, ułatwiającej doznanie objawienia, stanu oświecenia, oczyszczenia umysłu i oderwania się od spraw przyziemnych tak, by być godnym poznania i pojęcia prawd wyższych oraz osiągnąć jedność z najwyższą Jaźnią.

Działają w zgodzie z osobą, która je nosi. Stanowią ochronę, przyciągają miłość, uwalniają umysł od rzeczy przyziemnych i mało istotnych.

Poczuj tybetańską moc symboli.

Indeks: 12020014

Marka: AZTEC

Amulet 21 - Znak OM

Znak OM - starożytny znak indyjski i tybetański, występujący w różnych religiach i wyznaniach wywodzących się z buddyzmu i hinduizmu. Z punku widzenia różnych religii różne są interpretacje i znaczenia. Ogólnie stanowi wizualną formę magicznego dźwięku, mantry, ułatwiającej doznanie objawienia, stanu oświecenia, oczyszczenia umysłu i oderwania się od spraw przyziemnych tak, by być godnym poznania i pojęcia prawd wyższych oraz osiągnąć jedność z najwyższą Jaźnią....

Cena 10,99 zł
Więcej
24 godziny

Śledź nas na Facebooku