Kategorie

Śledź nas na facebooku

Tybet Znaleziono 2 produktów.

Tybet był skarbcem niezwykłej kultury. Kultura Tybetu nieodłącznie związana jest z religijnością. W kategorii tej znajdziesz buddyjskie male oraz tybetańskie amulety.

Tradycyjnie male używane są w buddyzmie jako różaniec, są symbolem koła narodzin i śmierci.

Tybetański Znak OM stanowi wizualną formę magicznego dźwięku, mantry, ułatwiającej doznanie objawienia, stanu oświecenia, oczyszczenia umysłu i oderwania się od spraw przyziemnych tak, by być godnym poznania i pojęcia prawd wyższych oraz osiągnąć jedność z najwyższą Jaźnią.

Działają w zgodzie z osobą, która je nosi. Stanowią ochronę, przyciągają miłość, uwalniają umysł od rzeczy przyziemnych i mało istotnych.

Poczuj tybetańską moc symboli.
Znaleziono 2 produktów
 • 10,99 zł 24 godziny

  Znak OM - starożytny znak indyjski i tybetański, występujący w różnych religiach i wyznaniach wywodzących się z buddyzmu i hinduizmu. Z punku widzenia różnych religii różne są interpretacje i znaczenia. Ogólnie stanowi wizualną formę magicznego dźwięku, mantry, ułatwiającej doznanie objawienia, stanu oświecenia, oczyszczenia umysłu i oderwania się od spraw przyziemnych tak, by być godnym poznania i pojęcia prawd wyższych oraz osiągnąć jedność z najwyższą Jaźnią. Może być noszony jako talizman bądź amulet.Materiał: mosiądz Rzemyk w komplecie

  10,99 zł
  24 godziny
 • 94,50 zł 135,00 zł -30% 24 godziny

  Śnieżny Lew Tybetański.Śnieżny Lew to mityczne zwierzę z tradycji tybetańskiej. Jego dwa wizerunki zdobią flagę Tybetu. Zazwyczaj występują w parze.  Symbolizują zwycięską jedność życia duchowego i świeckiego. Nieustraszone i dzielne, stanowią całkowite zwycięstwo nad wszystkimi przeszkodami. Są one symbolem kultury i dziedzictwa Tybetu. Uważane za strażników ochraniających przed złem i nieszczęściami są ustawiane często przed wejściami do świątyń i na ołtarzach.Wykonany z drewna.Średnica 26 cm

  94,50 zł 135,00 zł -30%
  Promocja
  24 godziny
Znaleziono 2 produktów