Kategorie

Śledź nas na facebooku

Krzyże Jest 1 produkt w tej kategorii

W tej kategorii znajdują się krzyże wywodzące się z różnych kultur: Atlantów, Celtów, Chrześcijaństwa. Każdy z nich jest wybrany przez nas w sposób indywidualny, a poprzez to, że są wykonane przez radiestetów spełniają określone działanie.

Te wywodzące się z Atlantydy są bardzo energetycznymi amuletami i działają na właściciela w niezwykle silny sposób. Ochraniają i zabezpieczają przed niekorzystnymi i negatywnymi wpływami. Krzyż celtycki oprócz swojej ochronnej mocy, wzmacnia pewność siebie i rozwija telepatię. Natomiast krzyż Świętego Benedykta chroni właściciela przed złem, opętaniem i wzmacnia jego duchowość.

Wszystkie krzyże zrobione są ze srebra i mosiądzu. Poprzez swój kształt i odpowiednie wykonanie okazać się mogą niezwykłą pomocą w trudnościach, które napotykamy w swoim życiu.

Znaleziono 1 produkt
  • 10,99 zł 24 godziny

    Krzyż Tuaregów z czasów niezliczonych wędrówek plemion afrykańskich w poszukiwaniu nowych terenów do życia. Krzyż stanowi podobnie jak totemy indiańskie formę fetysza i strażnika, chroniącego przed wszystkim co nieznane, nie pojęte i niebezpieczne dla życia. Znaczącą rolę odgrywa jego moc magiczna stanowiąca formę tarczy ochronnej przed różnego typu zabobonnymi strachami, urokami i klątwami rzucanymi przez czarowników wykorzystujących między innymi praktyki VOO-DOO.Krzyż noszony przy sobie ma dać...

    10,99 zł
    24 godziny
Znaleziono 1 produkt