• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

Krzyże

Krzyże

W tej kategorii znajdują się krzyże wywodzące się z różnych kultur: Atlantów, Celtów, Chrześcijaństwa. Każdy z nich jest wybrany przez nas w sposób indywidualny, a poprzez to, że są wykonane przez radiestetów spełniają określone działanie.

Te wywodzące się z Atlantydy są bardzo energetycznymi amuletami i działają na właściciela w niezwykle silny sposób. Ochraniają i zabezpieczają przed niekorzystnymi i negatywnymi wpływami. Krzyż celtycki oprócz swojej ochronnej mocy, wzmacnia pewność siebie i rozwija telepatię. Natomiast krzyż Świętego Benedykta chroni właściciela przed złem, opętaniem i wzmacnia jego duchowość.

Wszystkie krzyże zrobione są ze srebra i mosiądzu. Poprzez swój kształt i odpowiednie wykonanie okazać się mogą niezwykłą pomocą w trudnościach, które napotykamy w swoim życiu.

Indeks: 12020023

Marka: AZTEC

Amulet 3 - Krzyż życia dający moc uzdrawiającą

Egipski krzyż życia -ANKH- symbol i atrybut wszystkich bóstw wiecznie żyjących; w piśmie hieroglif oznaczający życie. W symbolice i wierzeniach starożytnego Egiptu miał dawać długowieczność, wieczne zdrowie; był kluczem do otworzenia w zaświatach bram raju i zjednanie z bogami, a tym samym wieczne i szczęśliwe życie. Przywraca także równowagę energetyczną, emituje poza organizm wszelkie szkodliwe fale powstałe w wyniku chorób i zmęczenia. Materiał: mosiądz Wymiary: 3,5cm...

Cena 10,99 zł
Więcej
24 godziny

Indeks: 12020052

Marka: AZTEC

Amulet 56 - Krzyż Tuaregów

Krzyż Tuaregów z czasów niezliczonych wędrówek plemion afrykańskich w poszukiwaniu nowych terenów do życia. Krzyż stanowi podobnie jak totemy indiańskie formę fetysza i strażnika, chroniącego przed wszystkim co nieznane, nie pojęte i niebezpieczne dla życia. Znaczącą rolę odgrywa jego moc magiczna stanowiąca formę tarczy ochronnej przed różnego typu zabobonnymi strachami, urokami i klątwami rzucanymi przez czarowników wykorzystujących między innymi...

Cena 10,99 zł
Więcej
24 godziny

Śledź nas na Facebooku