• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

Agnihotra

Agnihotra

Agnihotra to uzdrawiający ogień pochodzący z ajurwedy. Jest to proces oczyszczania atmosfery przy użyciu specjalnie przygotowanego ognia, wykonywany codziennie o wschodzie i zachodzie słońca. Dobroczynne efekty Agnihotry pomagają zredukować stres, poprawiają stan zdrowia i podnoszą poziom energii. Dym Agnihotry produkuje duże ilości jonów ujemnych, które odżywiają atmosferę, neutralizując jednocześnie bakterie chorobotwórcze. Wdychany przenika do krwiobiegu i poprawia krążenie, tonizuje układ nerwowy i przywraca harmonię w ciele.
Ogień przygotowuje się w małej miedzianej piramidce o określonym kształcie i rozmiarze. Spalanym materiałem jest brązowy ryż, suszony nawóz krowi oraz ghee (klarowane, niesolone masło). Dokładnie w czasie wschodu i zachodu słońca wypowiedziane zostają mantry, a do ognia wrzucona mała ofiara z ryżu i ghee.

Wymienione powyżej akcesoria pozwalające praktykować Agnihotrę otrzymasz w naszym sklepie, właśnie w tym miejscu.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Indeks: 17160001

Marka: Herren

Agnihotra

Agnihotra jest to oczyszczający, leczniczy ogień ofiarny palony w domach lub gospodarstwach dokładnie o wschodzie lub zachodzie słońca. Paliwem jest suszony, czysty, krowi nawóz, klarowane masło i niełuskany ryż. Wiedza o ogniu Agnihotra pochodzi w Ksiąg Wedyjskich i jest wiedzą objawioną przez święte anioły (bogów) za pośrednictwem starożytnych wieszczów. Palenie Agnihotry pobudza przepływ prany, czyli ożywiającej i podtrzymującej życie energii. Efektem tego są zmiany psychiczno-umysłowe,...

Cena 40,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku