• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

słonie

słonie

Figurka słonia kojarzona jest ze szczęściem. W naszym sklepie dostępne są figurki słoni różnego rodzaju wykonane z wysokiej jakości drewna, białe lub z metalu. Możesz wybrać figurkę jako prezent lub ozdobę swojego domu. W zależności od intencji wybierz słonia z odpowiednim ustawieniem trąby lub wykonanego z odpowiedniego materiału. Na przykład białe słonie są symbolem buddyzmu, ale też mocy, siły i dostatku. Jeśli interesuje Cię konkretna figurka słonia, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu.

Słoń jest ważnym talizmanem w feng shui. Uosabia inteligencję, mądrość, zrozumienie, cierpliwość i miłość. Pomaga w osiąganiu bogactwa, pomyślności, dostatku i szczęścia. Figurkę słonia postaw na parapecie. Jeśli chcesz przyciągnąć dobrą energię z zewnątrz, powinna być zwrócona tułowiem do okna. Jeśli chcesz rozproszyć to szczęście w swoim domu, ustaw go tułowiem w stronę wnętrza.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Indeks: 17287049

Marka: pH-Import

Kadzielniczka ceramiczna ELEPHANT (słoń) z przepływem zwrotnym

Kadzielniczka ceramiczna ELEPHANT typu Backflow (przepływ zwrotny) Piękna ceramiczna kadzielnica z przepływem zwrotnym w kształcie słonia. Zapalony stożek umieszczamy na grzbiecie słonia, a tlący się dym spływa trąbą w dół, tworząc hipnotyzujący efekt wodospadu, gromadząc się na dnie - spektakularny widok! Aby uzyskać najlepsze efekty, należy spalać w pomieszczeniu z dala od nagłych ruchów powietrza. Kadzielniczka posiada również otwór do zamocowania klasycznego kadzidełka patyczkowego....

Cena 135,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku