Kategorie

Śledź nas na facebooku

Słonie Znaleziono 3 produktów.

Figurka słonia kojarzona jest ze szczęściem. W naszym sklepie dostępne są figurki słoni różnego rodzaju wykonane z wysokiej jakości drewna, białe lub z metalu. Możesz wybrać figurkę jako prezent lub ozdobę swojego domu. W zależności od intencji wybierz słonia z odpowiednim ustawieniem trąby lub wykonanego z odpowiedniego materiału. Na przykład białe słonie są symbolem buddyzmu, ale też mocy, siły i dostatku. Jeśli interesuje Cię konkretna figurka słonia, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu.

Słoń jest ważnym talizmanem w feng shui. Uosabia inteligencję, mądrość, zrozumienie, cierpliwość i miłość. Pomaga w osiąganiu bogactwa, pomyślności, dostatku i szczęścia. Figurkę słonia postaw na parapecie. Jeśli chcesz przyciągnąć dobrą energię z zewnątrz, powinna być zwrócona tułowiem do okna. Jeśli chcesz rozproszyć to szczęście w swoim domu, ustaw go tułowiem w stronę wnętrza.
Znaleziono 3 produktów
 • 59,00 zł 24 godziny

  Modernistyczna rzeźba wykonana z drewna Suar, przedstawiająca słonia z uniesioną trąbą. Słoń jest bez kłów.Słoń w wielu kulturach to bardzo wyjątkowe zwierzę. Genezy słonia jako amuletu można dopatrywać się w hinduizmie, gdzie powszechnie czczone jest bóstwo o głowie słonia, noszące imię Genesha. Hindusi uważają go za boga przynoszącego szczęście i możliwości. Zmodyfikowana wersja słoniowego talizmanu trafiła też do Europy. Aby zapewnić szczęście całemu domowi, w jednym z pomieszczeń powinna znaleźć się figurka słonia,...

  59,00 zł
  24 godziny
 • 8,00 zł 24 godziny

  Słoń Dziękulski jest atrakcyjnym dowodem wdzięczności . Słoń Dziękulski jest pogodnym, szczerze uśmiechniętym słoniem, którego możemy wręczyć dziękując na przykład: - za drobną przysługę - za przychylność i życzliwość - za szybko i dobrze załatwioną sprawę - za łatwy egzamin lub po prostu za cudzą obecność. Długość 5,4 cm, wysokość 4,0 cm Do figurki dołączony jest certyfikat z zabawnym opisem figurki.

  8,00 zł
  24 godziny
 • 30,45 zł 43,50 zł -30% 24 godziny

  Słoń jest symbolem szczęścia, mądrości i wielkości. Uważa się, że posiadanie wizerunku słonia może przynieść wygraną na loterii i ogólny dobrobyt dla jego właściciela. Wysokość 10 cm

  30,45 zł 43,50 zł -30%
  Promocja
  24 godziny
Znaleziono 3 produktów