Kategorie

Śledź nas na facebooku

Słonie Jest 1 produkt w tej kategorii

Figurka słonia kojarzona jest ze szczęściem. W naszym sklepie dostępne są figurki słoni różnego rodzaju wykonane z wysokiej jakości drewna, białe lub z metalu. Możesz wybrać figurkę jako prezent lub ozdobę swojego domu. W zależności od intencji wybierz słonia z odpowiednim ustawieniem trąby lub wykonanego z odpowiedniego materiału. Na przykład białe słonie są symbolem buddyzmu, ale też mocy, siły i dostatku. Jeśli interesuje Cię konkretna figurka słonia, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu.

Słoń jest ważnym talizmanem w feng shui. Uosabia inteligencję, mądrość, zrozumienie, cierpliwość i miłość. Pomaga w osiąganiu bogactwa, pomyślności, dostatku i szczęścia. Figurkę słonia postaw na parapecie. Jeśli chcesz przyciągnąć dobrą energię z zewnątrz, powinna być zwrócona tułowiem do okna. Jeśli chcesz rozproszyć to szczęście w swoim domu, ustaw go tułowiem w stronę wnętrza.
Znaleziono 1 produkt
  • 139,00 zł 24 godziny
    Nowość

    Kadzielniczka ceramiczna ELEPHANT typu Backflow (przepływ zwrotny)Piękna ceramiczna kadzielnica z przepływem zwrotnym w kształcie słonia. Zapalony stożek umieszczamy na grzbiecie słonia, a tlący się dym spływa trąbą w dół, tworząc hipnotyzujący efekt wodospadu, gromadząc się na dnie - spektakularny widok! Aby uzyskać najlepsze efekty, należy spalać w pomieszczeniu z dala od nagłych ruchów powietrza.Kadzielniczka posiada również otwór do zamocowania klasycznego kadzidełka patyczkowego. Należy zachować ostrożność...

    139,00 zł
    24 godziny
Znaleziono 1 produkt