Kategorie

Śledź nas na facebooku

Słonie Jest 1 produkt w tej kategorii

Figurka słonia kojarzona jest ze szczęściem. W naszym sklepie dostępne są figurki słoni różnego rodzaju wykonane z wysokiej jakości drewna, białe lub z metalu. Możesz wybrać figurkę jako prezent lub ozdobę swojego domu. W zależności od intencji wybierz słonia z odpowiednim ustawieniem trąby lub wykonanego z odpowiedniego materiału. Na przykład białe słonie są symbolem buddyzmu, ale też mocy, siły i dostatku. Jeśli interesuje Cię konkretna figurka słonia, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu.

Słoń jest ważnym talizmanem w feng shui. Uosabia inteligencję, mądrość, zrozumienie, cierpliwość i miłość. Pomaga w osiąganiu bogactwa, pomyślności, dostatku i szczęścia. Figurkę słonia postaw na parapecie. Jeśli chcesz przyciągnąć dobrą energię z zewnątrz, powinna być zwrócona tułowiem do okna. Jeśli chcesz rozproszyć to szczęście w swoim domu, ustaw go tułowiem w stronę wnętrza.
Znaleziono 1 produkt
  • 59,00 zł 24 godziny

    Modernistyczna rzeźba wykonana z drewna Suar, przedstawiająca słonia z uniesioną trąbą. Słoń jest bez kłów.Słoń w wielu kulturach to bardzo wyjątkowe zwierzę. Genezy słonia jako amuletu można dopatrywać się w hinduizmie, gdzie powszechnie czczone jest bóstwo o głowie słonia, noszące imię Genesha. Hindusi uważają go za boga przynoszącego szczęście i możliwości. Zmodyfikowana wersja słoniowego talizmanu trafiła też do Europy. Aby zapewnić szczęście całemu domowi, w jednym z pomieszczeń powinna znaleźć się figurka słonia,...

    59,00 zł
    24 godziny
Znaleziono 1 produkt