Kategorie

Śledź nas na facebooku

Tarot Znaleziono 8 produktów.

Znaleziono 8 produktów
 • 22,00 zł W magazynie

  Ebook

  Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Autorki i zostań profesjonalną wróżką. Ukaże Ci ona oblicze Tarota łatwego w wykorzystaniu i zgodnego z Twoimi wewnętrznymi przekonaniami. Nauczysz się efektywnie odczytywać karty i czerpać z nich cenne informacje.

  22,00 zł
  W magazynie
 • 36,27 zł W magazynie

  Ebook

  Pierwsza publikacja szczegółowo analizująca symbole z ilustracji najpopularniejszych talii Tarota. Dzięki niej zawsze właściwie zinterpretujesz otrzymane przesłanie. Nie pozostawiaj nic przypadkowi. Zyskaj pewność!

  36,27 zł
  W magazynie
 • 26,55 zł W magazynie
  Nowość

  Ebook

  Tarot to przydatne narzędzie, aby w pełni zrozumieć znaczenie otrzymanego przesłania, warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanego autorytetu. Teraz Ty również możesz skorzystać z jej doświadczenia. Bezpieczna i skuteczna wróżba!

  26,55 zł
  W magazynie
 • 26,55 zł W magazynie

  Ebook

  Arkana Wielkie mówią o życiowych przełomach, a Arkana Małe opisują codzienne wydarzenia. Znajdziesz tu kompleksowe wyjaśnienia symboliki kart i metody interpretacji odczytów wróżebnych. Tarot prostszy niż myślisz.

  26,55 zł
  W magazynie
 • 26,55 zł W magazynie

  Ebook

  Poznaj zawarte w jednej książce szczegółowe interpretacje kart Tarota: Złotego, Thota, marsylskiego oraz Ridera Waite'a. Dzięki nim odnajdziesz talię najlepszą dla siebie i opracujesz indywidualny warsztat tarocisty. Tarot w nowym świetle.

  26,55 zł
  W magazynie
 • 18,09 zł W magazynie

  Ebook

  Tarot odsłania przed Tobą swoje tajemnice. Odkryj je poznając jego najważniejsze zasady. Skorzystaj z zaprezentowanych w książce rozkładów lub wykreuj własne układy kart. Otwórz umysł i serce, i pytaj tę niezwykłą talię o wszystko, co tylko chcesz.

  18,09 zł
  W magazynie
 • 27,18 zł 24 godziny

  Ebook

  Pierwsze na polskim rynku opracowanie łączące dwie najstarsze sztuki wróżbiarskie Tarota i astrologię. Wykorzystanie doświadczenia Autorki, która na co dzień pracuje z obiema tymi dziedzinami, pozwoli na osiągnięcie harmonii w życiu osobistym i zawodowym.

  27,18 zł
  24 godziny
 • 26,55 zł W magazynie

  Ebook

  Karty Tarota mogą służyć nie tylko do wróżenia ale też do odkrywania drogi Twojej duszy. Dzięki nim możesz poznać najważniejsze zadanie na obecne wcielenie. Sprawdź, czy jesteś starą duszą i jaki wpływ na Twoje szczęście miały poprzednie inkarnacje.

  26,55 zł
  W magazynie
Znaleziono 8 produktów