Kategorie

Śledź nas na facebooku

Lusterka Jest 1 produkt w tej kategorii

W ofercie sklepu znajdziesz szeroki wybór lusterek bagua, które są silnym remedium feng shui. Wśród nich możesz wybrać lusterko płaskie, wypukłe lub wklęsłe. Każde z nich posiada inne właściwości i stosowane jest w innych okolicznościach. Chronią one przed niekorzystnymi wpływami otoczenia, takimi jak drogi, skrzyżowania, ruch uliczny, sąsiednie budynki. Wzmocnieniem ich działania mogą być dzwoneczki. Jeśli interesuje Cię konkretny rodzaj lusterka bagua, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu.  

Płaskie lusterko odbija niekorzystną energię z otoczenia, ma działanie ochronne i przyciąga szczęście. Wypukłe natomiast odbija oraz pomniejsza niekorzystne elementy otoczenia i ma silne uniwersalne zastosowanie ochronne. Lusterko bagua wklęsłe pomniejsza i oddala duże dominujące elementy i dzięki temu eliminuje zagrożenie. Pamiętaj aby dbać i regularnie czyścić swoje lusterko. Wszelkie zanieczyszczenia czy plamy są oznaką kumulacji złej energii.
Znaleziono 1 produkt
  • 42,00 zł 24 godziny

    Lustro bagua (zwane czasami pa kua) jest jednym z silniejszych, uniwersalnych remediów feng shui.Ma okrągły kształt. To lustro jest proste, zakrzywione do środka lub wypukłe, otoczone pierścieniem trygramów porannego nieba. Jest to jeden z najpotężniejszych talizmanów w feng shui. Nazwa lusterka wywodzi się od chińskiego ba (osiem) qua (symboli - trygramów) wywodzących się z Księgi Przemian. Wokół lusterka został umieszczony kompas luo pan. Składa się z koncentrycznych pierścieni, od 8 do 38, gdzie...

    42,00 zł
    24 godziny
Znaleziono 1 produkt