Kategorie

Śledź nas na facebooku

Konchowanie Jest 1 produkt w tej kategorii

Konchowanie uszu to coraz bardziej popularny zabieg medycyny alternatywnej, którego celem jest usunięcie zanieczyszczeń z ucha, a także wyleczenie niektórych schorzeń. Było ono już znane w starożytnym Egipcie, Chinach, Indiach, Tybecie, jak również w kulturach Azteków i Majów. Obecnie tę metodę czyszczenia uszu stosują Amerykańscy Indianie – Hopi i Cherokee – oraz Indianie z Meksyku. Dzięki oferowanym przez nas konchom będziesz mógł samodzielnie przeprowadzić je w domowym zaciszu.

Nie będą Ci do tego potrzebne świece rytualne czy będące w jakimś konkretnym kolorze. Jeśli wiesz, jak wykonać świecowanie uszu i jak często powinieneś to czynić, koniecznie sięgnij po konchy z naturalnego wosku. Nie musisz bowiem wiedzieć, jak zrobić świece do uszu, by skorzystać z konch, które stanowią potężniejszy odpowiednik świec. Są wykonane z naturalnego wosku i pozwalają w jeszcze większym stopniu oczyścić kanały słuchowe, wyrównać ciśnienie w uszach i zniwelować cały szereg powszechnych dolegliwości.

Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje terapii, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego produktu.

Koncha – Twój sposób na zdrowie!
Znaleziono 1 produkt
  • 9,99 zł 24 godziny

    HOPISUN ŚWIECE ZAPACHOWE (konchy) - potocznie nazywane - ZIOŁOWE KONCHY HOPICena dotyczy pary konch (2 sztuki)Budowa konch:Zapachowe konchy mają kształt lejka. Wykonywane są ręcznie według tradycyjnych indiańskich receptur z włókna bawełnianego, wyselekcjonowanego ekstraktu miodowego (wosku) oraz olejków eterycznych o składzie i ilości dobranej wg. oryginalnej receptury. Do produkcji świec - konch używane są wyłącznie produkty pochodzenia naturalnego.Świecowanie:...

    9,99 zł
    24 godziny
Znaleziono 1 produkt