• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

wisiorki szklane

wisiorki szklane

Szkło to niezwykły materiał. Niegdyś było uważane za niespotykany rarytas, obecnie nas zewsząd otacza. Czy jednak znamy jego pełne właściwości? Dlaczego jest z niego wykonywana biżuteria ezoteryczna, atlantów, runicznaastrologiczna i egipska? Czy mamy świadomość, co tak naprawdę oznacza i jakie nam oferuje możliwości?

Wisiorki szklane są jednymi z najpopularniejszych przedstawicieli biżuterii okultystycznej, ponieważ stanowią doskonałe wzmocnienie amuletów, zaklęć i rytuałów białej magii. Działają również jako talizmany ochronne, zapewniając bezpieczeństwo najbliższym Ci osobom i dobytkowi.

Jako, że szkło nie wywołuje alergii, wykonane z niego wisiorki są świetnym wyborem dla każdego i stanowią uniwersalny, zawsze trafiony prezent. Podobnie jak lustro odbijają negatywne oddziaływania, a ich przyjemny dla ciała dotyk dodaje pewności siebie każdej osobie, która je nosi. Piękny wygląd sprawia, że doskonale zastępują biżuterię, a przy tym zawsze wyglądają estetycznie i się nie brudzą.

Nieważne, czy szukasz miłości, ochrony, pieniędzy, czy może chcesz zabłysnąć w towarzystwie, w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie. Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje wisiorków zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu. Teraz czeka Cię najprzyjemniejsza część – wybieranie prezentu dla siebie...

Przepraszamy za niedogodności.

Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj sformułować zapytanie w inny sposób.

Śledź nas na Facebooku