• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

runy drewniane

runy drewniane

Alfabet runiczny był używany do zapisu przez ludy germańskie i stosowany w obrzędach magicznych. W ostatnim czasie wielką popularność zyskały sobie runy eko stojące w zgodzie z pierwotnymi korzeniami tych potężnych znaków. Mogą one znakomicie uzupełnić karty runiczne, jak i służyć jako uniwersalne talizmany runiczne pozwalające zapewnić sobie miłość, bogactwo, przyciągnąć szczęście lub ochronić. Dzięki materiałowi, z którego zostały wykonane, ich stan odzwierciedla dzieje ich właściciela. Są również idealne dla alergików.

Oferujemy Ci szeroki zakres run wyrytych na drewnie, które są nie tylko w pełni naturalne, ale i wygodne w użytkowaniu. Lekkość drewna w połączeniu z jego ciepłem umożliwiają łatwiejsze posługiwanie się wyrytymi w nim runami i gwarantuje wygodniejsze posiadanie ich przy sobie. Niezależnie, czy będziesz korzystał z nich w charakterze wisiora czy nosił w portfelu – zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz. Wystarczy wybrać odpowiednią runę do swoich potrzeb.

Ochrona Ciebie i twoich bliskich będzie skuteczniejsza dzięki runie Algiz czy Dagaz. W okresie nauki i podejmowania ważnych decyzji warto wzmocnić intuicję runą Ansuz. Runa Gebo wzmocni Twój związek, a runa Berkano zwiększy płodność i seksualność. Każdy, kto chciałby przyciągnąć bogactwo, powinien koniecznie sięgnąć po runę Fehu, a runa Eihwaz zapewni Ci zmianę na lepsze w dowolnej sferze życia.

Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje run zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu. Wybierz runę, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Indeks: 13292001

Marka: LO SCARABEO

Runy w drewnie - ekskluzywny zestaw (Deluxe Wooden Runes)

Runy w drewnie - ekskluzywny zestaw (Deluxe Wooden Runes) Klasyczny Futhark Germański, w którym mamy 24 runy i jedną pustą, zwaną runą Odyna lub ryną wyrd. Do celów magicznych pierwsza litera futharku (fehu) przenoszona jest na koniec i taki alfabet nazywany jest utharkiem. Runy są alfabetem Bogów, brzmieniem ich głosów, niewielką liczbą jasnych, precyzyjnych znaków, które antyczni Germanie, Wikingowie i Saksonowie wyryli na swoich pomnikach. Ale obok ich fonetycznej i graficznej funkcji,...

Cena 100,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 13292004

Marka: LO SCARABEO

Runy w drewnie - Wooden Runes

Runy w drewnie - Wooden Runes Klasyczny Futhark Germański, w którym mamy 24 runy i jedną pustą, zwaną runą Odyna lub ryną Wyrd. Do celów magicznych pierwsza litera futharku (fehu) przenoszona jest na koniec i taki alfabet nazywany jest utharkiem. Runy są alfabetem Bogów, brzmieniem ich głosów, niewielką liczbą jasnych, precyzyjnych znaków, które antyczni Germanie, Wikingowie i Saksonowie wyryli na swoich pomnikach. Ale obok ich fonetycznej i graficznej funkcji, zebrane w serie 24...

Cena 77,70 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku