Kategorie

Śledź nas na facebooku

Runy drewniane Brak produktów w tej kategorii

Alfabet runiczny był używany do zapisu przez ludy germańskie i stosowany w obrzędach magicznych. W ostatnim czasie wielką popularność zyskały sobie runy eko stojące w zgodzie z pierwotnymi korzeniami tych potężnych znaków. Mogą one znakomicie uzupełnić karty runiczne, jak i służyć jako uniwersalne talizmany runiczne pozwalające zapewnić sobie miłość, bogactwo, przyciągnąć szczęście lub ochronić. Dzięki materiałowi, z którego zostały wykonane, ich stan odzwierciedla dzieje ich właściciela. Są również idealne dla alergików.

Oferujemy Ci szeroki zakres run wyrytych na drewnie, które są nie tylko w pełni naturalne, ale i wygodne w użytkowaniu. Lekkość drewna w połączeniu z jego ciepłem umożliwiają łatwiejsze posługiwanie się wyrytymi w nim runami i gwarantuje wygodniejsze posiadanie ich przy sobie. Niezależnie, czy będziesz korzystał z nich w charakterze wisiora czy nosił w portfelu – zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz. Wystarczy wybrać odpowiednią runę do swoich potrzeb.

Ochrona Ciebie i twoich bliskich będzie skuteczniejsza dzięki runie Algiz czy Dagaz. W okresie nauki i podejmowania ważnych decyzji warto wzmocnić intuicję runą Ansuz. Runa Gebo wzmocni Twój związek, a runa Berkano zwiększy płodność i seksualność. Każdy, kto chciałby przyciągnąć bogactwo, powinien koniecznie sięgnąć po runę Fehu, a runa Eihwaz zapewni Ci zmianę na lepsze w dowolnej sferze życia.

Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje run zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu. Wybierz runę, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.