Kategorie

Śledź nas na facebooku

Runy mosiężne Znaleziono 3 produktów.

Nikogo nie trzeba przekonywać o wielkim potencjale kryjącym się w runach. Te potężne symbole znajdują szerokie zastosowanie w białej magii i jej rytuałach. Warto mieć je zawsze przy sobie, a nigdy nie będzie to łatwiejsze niż dzięki zastosowaniu run w formie zawieszki. Dobrze, by była ona wykonana z trwałego, podatnego na magiczne oddziaływania materiału, jakim jest mosiądz.

Z myślą o Twoich potrzebach wyselekcjonowaliśmy najpotężniejsze mosiężne runy wykonane przez mistrzów w swoim fachu. Każda z nich jest wygodna w użytkowaniu, a przy tym stanowić będzie niepowtarzalny prezent dla kogoś, kogo życie chciałbyś uczynić lepszym i bezpieczniejszym. Oto przykłady dobroczynnego oddziaływania talizmanów runicznych:

  • Runa Halgaz – wykazuje działanie ochronne i pomaga poradzić sobie z trudnymi zmianami w życiu.
  • Runa Nauthiz – wspiera intuicję i rozbudza inwencję twórczą. Umożliwia również uniknięcie nieszczęść i przezwyciężenie złego losu.
  • Runa Othala – pozwala zabezpieczyć naturalne granice – zarówno psychiczne, fizyczne, jak i miejsca zamieszkania. Zapewnia wielopoziomową ochronę, pomaga znaleźć dom lub miejsce w społeczności.
  • Runa Tiwaz – zapewnia odwagę i zwiększa pewność siebie. Pomaga zrealizować cele oraz osiągnąć sukcesy, zaufanie i podziw.

Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje run, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu. Wybierz coś dla siebie i swoich najbliższych.
Znaleziono 3 produktów
Znaleziono 3 produktów