Kategorie

Śledź nas na facebooku

Energetyzatory feng shui Jest 1 produkt w tej kategorii

Odczuwasz zmęczenie? Walczysz z osłabieniem, sennością, bólami głowy, apatią? Twój nastrój jest poniżej ponurego? Ty i Twoi bliscy często chorują? To być może pierwsze symptomy tego, że w mieszkaniu istnieje niedobór energii. Sprawa jest prosta - zastosuj energetyzatory feng shui, które mają za zadanie zapewnienia domownikom wewnętrznego spokoju i pełnej harmonii życia. Energetyzatory to urządzenia generujące do otoczenia korzystne energie.

Może to być inspirujący do przemyśleń obraz symbolizujący Yin-Yang, spirala DNA, warkocz rybek, kaskada wodna, fontanna czy kwiaty doniczkowe. Każde z remedium ma za zadanie harmonizować i wzmacniać pozytywną energię pomieszczenia, w którym się znajduje. Jeśli zatem chcesz zapewnić w sypialni zdrowy, spokojny sen, albo w pracy mieć otwarty umysł i lepszą atmosferę, to odwiedziny w tym miejscu będą tego warte.
Znaleziono 1 produkt
  • 38,00 zł 24 godziny

    Chiński kompas geomantyczny to narzędzie dawnych mistrzów geomancji, czyli feng shui, służące do wyznaczania pomyślnych dla człowieka sfer.Kompas luo pan składa się z koncentrycznych pierścieni (od 8 do 38), gdzie przynajmniej jeden z nich podzielony jest na 24 odcinki oznaczające, według tradycyjnego kalendarza chińskiego, 24 pory roku. Każdy z pierścieni odpowiada i przedstawia jeden z aspektów feng szui. W centralnej części kompasu znajduje się kompas właściwy, określający kierunki świata, przy czym czerwony koniec igły...

    38,00 zł
    24 godziny
Znaleziono 1 produkt