Kategorie

Śledź nas na facebooku

Rytuały Znaleziono 5 produktów.

Znaleziono 5 produktów
 • 26,55 zł W magazynie

  Ebook

  Odkryj starożytną wiedzę o uzdrawianiu czakr i przywróć równowagę umysłu, ciała i ducha. Pozbądź się szerokiej gamy problemów: astma, alergie, bóle pleców, zmęczenie, gniew, problemy ze skórą, bóle głowy i wiele więcej. Uzdrów energię, uzdrów życie!

  26,55 zł
  W magazynie
 • 26,55 zł W magazynie

  Ebook

  Toltekowie wierzyli, że życie jest snem. Ta książka wyjaśnia, jak możemy przejąć nad nim kontrolę. Pozwala żyć autentycznym i pełnym miłości JA w relacjach z sobą samym i w każdej innej sytuacji. Uczyń życie najprzyjemniejszym ze snów!

  26,55 zł
  W magazynie
 • 17,36 zł W magazynie

  Ebook

  Modlitwy mają wielką moc sprawczą. Przekazywane z pokolenia na pokolenie przywracają zdrowie, odwracają uroki i odmieniają życie. Dzięki tej publikacji staniesz się uzdrowicielem i zdołasz pomóc sobie i innym. Ponadczasowy sposób na zdrowie ciała i duszy.

  17,36 zł
  W magazynie
 • 44,91 zł W magazynie

  Ebook

  Bazując na wiedzy i tradycji syberyjskich szamanów, Autor zebrał najskuteczniejsze rytuały i ćwiczenia zabezpieczające. Dzięki energii w procesie leczniczym, dowiesz się, jak usuwać blokady i zapewnić maksimum sił witalnych. Szamańska wiedza na co dzień.

  44,91 zł
  W magazynie
 • 17,36 zł W magazynie

  Ebook

  Autorka opisuje własne doświadczenia z przeprowadzania dusz. Dzięki niej będziesz wiedział co zrobić, gdy zgubisz się gdzieś, między światami. Każdy z nas zasługuje na nowe życie, aby dalej się rozwijać. Warto skorzystać z pomocy zaklinaczki dusz.

  17,36 zł
  W magazynie
Znaleziono 5 produktów