Kategorie

Śledź nas na facebooku

Kinesiotaping Jest 1 produkt w tej kategorii

Obciążenia, jakie są wywierane na nasze mięśnie i stawy są naprawdę niewyobrażalne. Już od wczesnych lat szkoły podstawowej dźwigamy nieproporcjonalnie ciężkie tornistry, a z wiekiem sytuacja wcale się nie poprawia. Przyczynia się do tego wymuszona pozycja siedząca w miejscu pracy oraz coraz mniej czasu i możliwości korzystania z ruchu. Co w tej sytuacji począć? Właśnie znalazłeś odpowiedź.

Taping, bo o nim mowa, jest nowoczesną, w pełni bezpieczną i nieinwazyjną metodą eliminowania dolegliwości bólowych, stanów zapalnych i odciążania po urazach. Jeśli szukasz produktów z szeroko pojętego pojęcia kinesiology taping, nasz sklep ma wszystko, czego potrzebujesz. Bardzo popularny jest obecnie chociażby taping kolana, ponieważ to staw kolanowy zwykle jest jedną z pierwszych ofiar schorzeń mięśniowo-stawowych. Plastry nie tylko stabilizują chore miejsce, ale również pomagają usunąć obrzęk, polepszyć funkcjonowanie mięśni i stawów oraz zwiększyć przepływ krwi.

Jeśli interesują Cię również inne rodzaje terapii, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego produktu. Być może będziesz chciał skorzystać z innych rodzajów plastrów, jak plastry oczyszczające organizm z toksyn i zapewniające detoks? Gwarantujemy, że wszystko oferowane przez nasz sklep online plastry będą nie tylko tanie, ale i skuteczne. Co więcej, znajdziesz tu szereg bestsellerowych publikacji pozwalających zadbać o stawy i całe ciało, w tym poświęcone akupresurze, akupunkturze, Tai Chijodze i masażom.

Bo mięśnie i stawy nie muszą boleć!
Znaleziono 1 produkt
  • 20,90 zł 24 godziny

    Plastry KINATAPE Kinesiology Taping (5cm x 5m) to plastry limfatyczne o szerokim spektrum zastosowań, używane przez fizjoterapeutów, lekarzy i pacjentów na całym świecie w celu redukcji bólu mięśniowego.Charakterystyka:▶ 100% wodoodporności▶ 130% jednokierunkowej elastyczności (podobną elastyczność mają mięśnie człowieka) ▶ Całkowita przepuszczalność powietrza – skóra może spokojnie oddychać ▶ Nieuczulający, delikatny dla skóry akryl jako substancja klejąca ▶ 120...

    20,90 zł
    24 godziny
Znaleziono 1 produkt