Sprzdaż hurtowa
Cała oferta sklepu Talizman.pl dostępna jest również w sprzedaży hurtowej (skierowanej głównie do sklepów i osób prowadzących szkolenia i kursy).

Sklep internetowy Talizman.pl zawiera największy w kraju wybór publikacji ezoterycznych i związanych z medycyną naturalną oraz szeroką gamę innych artykułów z zakresu zdrowego odżywiania i produktów prozdrowotnych. Robiąc zakupy w naszej hurtowni nie tylko skorzystasz niskich cen, ale również zaoszczędzisz czas związany z zakupami w wielu sklepach oraz nie będziesz musiał pokrywać kosztów przesyłki.

Warunki:
Warunkiem korzystania z naszej hurtowni jest przekroczenie minimalnej wartości zamówienia 350 zł oraz skorzystanie z formy płatności - przedpłata.
W przypadku zamówień hurtowych sklep Talizman.pl pokrywa koszty przesyłki.

Krok pierwszy:
Jeśli chcesz sprawdzić naszą ofertę hurtową, wystarczy że do nas zadzwonisz, a otrzymasz tymczasowe hasło dostępu do naszej hurtowni. Nadanie hasła jak i dalsze korzystanie z hurtowni nie wymaga podpisywania żadnych umów.

Zadzwoń już teraz! tel. 85 654-78-35 wew. 45

Krok drugi:
Jeżeli po zapoznaniu się z ofertą naszej hurtowni chcesz robić w niej zakupy powinieneś zarejestrować się w sklepie Talizman.pl. Następnie przekazać swój login do działu handlowego sklepu mailowo [email protected] lub telefonicznie 85 654-78-35 wew. 45, w celu uzyskania statusu partnera handlowego uprawniającego do korzystania z cen hurtowych.Śledź nas na Facebooku