Kategorie

Śledź nas na facebooku

Su Jok Znaleziono 4 produktów.

Su Jok jest metodą diagnostyki i terapii, która należy do systemu uzdrawiania Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Polega na aktywowaniu punktów znajdujących się na dłoniach i stopach. Urządzenia dostępne w naszym sklepie ułatwią Ci samodzielne stosowanie tej metody terapeutycznej, która daje szybkie efekty i nie powoduje skutków ubocznych.

Punkty na dłoni i stopach odpowiadają za pracę organów wewnętrznych człowieka. Jeśli masz problemy z wątrobą, nerkami czy śledzioną, znajdź odpowiedni punkt i naciskaj go, a poczujesz szybką ulgę nawet w ostrych stanach. Z powodzeniem możesz ją stosować przy rwie kulszowej, migrenach, lumbago, bólach kręgosłupa czy reumatyzmie. Terapię możesz stosować również u dzieci. Może być ona również wsparciem przy leczeniu konwencjonalnym.

Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje produktów do Su Jok, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu.
Znaleziono 4 produktów
 • 5,50 zł 24 godziny

  Opis produktu Stalowy, elastyczny pierścień do nakładania na palce, o średnicy 2,5 cm, rozciągający się, stosowany w zabiegach su dżok. Masaż pierścieniem rozgrzewa, pobudza i aktywizuje punkty energetyczne. Kiedy stosuje się su dżok? Terapia su dżok stosowana jest przy ogólnym osłabieniu organizmu i w zaburzeniach związanych z niedoborem energetycznym. Masaż pierścieniem zmniejsza ból, poprawia krążenie, pobudza reakcje odpornościowe organizmu. Jak wykonywać masaż su dżok? Pierścień do su dżok terapeuta zakłada na...

  5,50 zł
  24 godziny
 • 32,00 zł 24 godziny

  Metalowa podstawka dostosowana do ziołowej moksy bezdymnej. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas zabiegu.

  32,00 zł
  24 godziny
 • 80,50 zł 24 godziny

  Iniektor do akupunktury Su Dżok - akupunkturę Su Dżok przy wykorzystaniu igieł metalowych mogą stosować osoby z wykształceniem medycznym. Igły można aplikować ręcznie lub przy użyciu iniektorów. W zależności od sposobu leczenia np. leczymy chorobę w systemie odpowiadającym, wtedy z reguły stosujemy iniektor grawitacyjny, igły wprowadza się pod kątem prostym, a w wypadku gdy chcemy regulować ilość i jakość energii używamy iniektora sprężynowego (metafizycznego) wbijamy igły pod kątem 30 stopni.

  80,50 zł
  24 godziny
 • 7,00 zł 24 godziny

  Opis produktu Stalowy, elastyczny pierścień do nakładania na palce, o średnicy 2,7 cm, rozciągający się, stosowany w zabiegach su dżok. Masaż pierścieniem rozgrzewa, pobudza i aktywizuje punkty energetyczne. Dostępne są trzy wersje kolorystyczne: srebrny, złoty i miedziany, proszę wpisać wybrany kolor w wiadomości, w innym przypadku kolor wysyłany jest losowo. Kiedy stosuje się su dżok? Terapia su dżok stosowana jest przy ogólnym osłabieniu organizmu i w zaburzeniach związanych z niedoborem energetycznym. Masaż pierścieniem...

  7,00 zł
  24 godziny
Znaleziono 4 produktów