• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

wisiorki drewniane

wisiorki drewniane

Drewno to niezwykle uniwersalny materiał, który łączy w sobie trwałość i wielkie możliwości w kwestii obróbki, a drewniane wisiorki to niezwykle praktyczne narzędzia. Jeśli zastanawiasz się, co włożyć do portfela na szczęście, są one idealnym wyborem. Ale to nie tylko talizmany przynoszące szczęście, ale również amulety przynoszące pieniądze. Mogą się na nich znajdować eko runy, jak również inne dowolne symbole bogactwa i dobrobytu. A to zaledwie początek ich zastosowań.

Drewno, z którego są wykonane, stanowi bezcenny surowiec w praktyce ezoterycznej. Jest lekkie, naturalne, ekologiczne i zmienia się wraz z właścicielem. Nie wywołuje przy tym alergii, a idealnie współgra z energiami przepływającymi przez wyryte w nim symbole. Oferowane przez nas produkty zostały wykonane przez czołowych rzemieślników z poszanowaniem zasad przygotowania duchowych arcydzieł.

Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje wisiorków zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu. Mogą zainteresować Cię również talizmany chińskieceltyckie lub germańskie. A może sięgniesz po najbardziej osadzone w naszej kulturze talizmany chrześcijańskie? Decyzja należy do Ciebie.

Spraw prezent sobie lub innym!

Przepraszamy za niedogodności.

Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj sformułować zapytanie w inny sposób.

Śledź nas na Facebooku