Kategorie

Śledź nas na facebooku

Świecowanie Znaleziono 2 produktów.

Świece są powszechnie używane do magicznych rytuałów i rozmaitych obrzędów. Ludzie próbują poznać ich znaczenie (w tym doszukując się go w ich kolorach) i dostrzec w nich coś więcej niż tylko przedmioty służące do zapewniania światła. Tymczasem znajdują one również inne, znacznie bardziej prozaiczne zastosowanie.

Świecowanie uszu, bo o nim mowa, może być doskonałym zabiegiem dla Ciebie i Twoich bliskich. Pomaga ono na schorzenia uszu, gardła, nosa, zatok oraz przeziębienia. Dzięki niemu pozbędziesz się szumów usznych, niedosłuchu, nerwowości, nadmiaru woskowiny, stanów zapalnych i migren. Unormujesz ciśnienie, zahamujesz wypadanie włosów i zaczniesz się zdrowo wysypiać. A to tylko kilka z licznych korzyści płynących ze świecowania uszu.

Z poradników poświęconych naturalnemu zdrowiu dowiesz się, jak często i poprawnie wykonać świecowanie uszu. Zamiast zastanawiać się nad tym, jak samodzielnie zrobić świece do uszu skorzystaj z oferowanych przez nas świec z naturalnego wosku. Nasz ekspercki zespół przygotował z kolei dla Ciebie doskonałej jakości świece, które może i nie służą do rytuałów, ale ratują zdrowie i są niezwykle łatwe do samodzielnego stosowania.

Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje terapii, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego produktu. Polecamy również bestsellerowe publikacje poświęcone innym terapiom, w tym masażom, akupresurze, akupunkturzeoczyszczaniu jelit i wątroby.

Zdrowe uszy – zdrowe ciało.
Znaleziono 2 produktów
 • 26,99 zł 24 godziny

  HOPISUN RURKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE - potocznie nazywane - ZIOŁOWE ŚWIECE HOPICena dotyczy 6 sztukBudowa świec:Świece mają kształt rurki o średnicy ok. 8,5 mm. Wykonywane są ręcznie według tradycyjnych indiańskich receptur z włókna bawełnianego, wyselekcjonowanego ekstraktu miodowego (wosku) oraz olejków eterycznych o składzie i ilości dobranej wg. oryginalnej receptury. Do produkcji świec używane są wyłącznie produkty pochodzenia naturalnego.Świecowanie:...

  26,99 zł
  24 godziny
 • 27,00 zł 24 godziny

  Oryginalne świece HOPI CANDICA do świecowania uszu wykonane w 100% z naturalnych składników, w eleganckim kartonowym opakowaniu z instrukcją w języku polskim! Świece wykonywane są każdorazowo z naturalnego wosku pszczelego, bez chemicznych dodatków. Są barwy miodowo-żółtej i przyjemnie pachną, mchem i paczulą. Zasady Feng Shui mówią, że dzięki dbaniu o zapachy możemy bardziej harmonijnie współżyć z naszym otoczeniem. Zapach świec Hopi to kompilacja aromatów mchu i paczuli, z dodatkiem aloesu,...

  27,00 zł
  24 godziny
Znaleziono 2 produktów