Kategorie

Śledź nas na facebooku

Oczyszczanie wątroby Znaleziono 12 produktów.

Oczyszczanie wątroby z kamieni żółciowych lub toksyn jest niezwykle ważne dla zachowania zdrowia naszego organizmu. To najlepsza profilaktyka przeciwko niemal każdym rodzajem choroby, ponieważ nieoczyszczona wątroba może przyczyniać się do dolegliwości związanych z jamą ustną, trzustką, jelitami, układem oddechowym, nerwowym czy krążenia (np. chorobą wieńcową czy wysokim poziomem cholesterolu).

W tym dziale zgromadziliśmy książki, które poruszają temat oczyszczania wątroby. Publikacje te napisane zostały przez czołowych lekarzy i terapeutów, którzy od wielu lat pomagają swoim pacjentom. Dowiesz się z nich w jaki sposób oczyścić wątrobę, które ziołapreparaty prozdrowotne Ci w tym pomogą, jakich produktów należy się wystrzegać oraz jak regeneracja wątroby wpłynie na Twój stan zdrowia.

Jeśli temat oczyszczania wątroby Cię zainteresował zwróć uwagę na tagi znajdujące się pod opisem każdego tytułu. Dzięki nim w łatwy sposób odnajdziesz pozostałe książki na ten temat, a także zioła i produkty prozdrowotne wspomagające odtruwanie.
Znaleziono 12 produktów
Znaleziono 12 produktów