• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

Magnetoterapia

Magnetoterapia

Jeśli masz problemy ze stawami, kośćmi, dolegliwości skórne, kobiece czy problemy kardiologiczne, jako formę rehabilitacji możesz zastosować skuteczny zabieg fizjoterapeutyczny, czyli magnetoterapię. Pole magnetyczne wytwarzane przez odpowiednie urządzenie dociera do każdej komórki ciała, dzięki czemu komórki są dotlenione i odżywione. Wspiera ona regenerację komórek, zmniejsza ból i działa przeciwzapalnie. Stymuluje krążenie obwodowe i mikrokrążenie. Powoduje zmniejszenie obrzęków i przyspiesza regenerację tkanki miękkiej. Wpływ na szybkość przepływu bodźców eferentnych i aferentnych poprzez oddziaływanie na synapsy nerwowe. Szczególnie skuteczna jest przy wszelkiego rodzaju urazach, nawet sportowych.

Aby samodzielnie stosować magnetoterapię należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa, ale nie jest wymagane specjalne przygotowanie. Przede wszystkim należy pozbyć się metalowych rzeczy, nakierować urządzenie na bolące miejsce i ustawić natężenie odpowiednie do potrzeb. Najczęściej stosuje się 10 zabiegów od 10 do 30 minut. Zabieg nie powoduje skutków ubocznych.

Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje produktów do magnetoterapii, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Indeks: 12013091

Marka: CISZAK

Stożek miedziany - wys. 35 mm

Stożek miedziany jest pewną formą oddziaływania dynamicznego, tzn. energia wewnątrz i na zewnątrz porusza się w sposób wirowy. Przywraca on właściwą wibrację w rejonach zmienionych chorobowo, a tym samym przyspiesza proces powrotu do zdrowia. Dzięki przywróceniu właściwej wibracji w komórkach i tkankach, przyspiesza gojenie ran, zrastanie kości a także znakomicie pomaga w stanach zwyrodnieniowych i zapalnych. Stożek przykładamy wtedy na miejsca zmienione chorobowo....

Cena 27,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: 09017011

Marka: INNY

Magnes czakralny - krążek

Magnes krążkowy ma większą siłę oddziaływania niż magnes okrągły. Poprzez zdejmowanie bądź nakładanie poszczególnych krążków można też tę siłę regulować.Środek magnesu pokazuje jak zadziała magnes - dodatkowe krążki to działanie wzmocnią. Biały biegun w centrum magnesu (widziany po jego przyklejeniu, z góry) spowoduje doenergetyzowanie punktu odpowiadającego (choroby przewlekłe, niedoczynność organu, zwyrodnienia). Żółty biegun magnesu (widziany po jego przyklejeniu) zmniejszy energię punktu...

Cena 12,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku