Kategorie

Śledź nas na facebooku

Bransoletki Jest 1 produkt w tej kategorii

Nasze bransoletki są wykonane z pasją i dbałością o każdy szczegół. Znajdziesz tutaj bransoletki ze stali chirurgicznej, z zawieszkami charms, tybetańskie, indyjskie. Staranne wykonanie oraz najlepsze materiały sprawiają, że każda z nich jest jedyna i niepowtarzalna w swoim rodzaju.

Delikatna, elegancka i urocza biżuteria upiększy każdego właściciela. Oprócz wizualnego piękna, oczarują cię również swoją mocą towarzysząc na każdym etapie życia.

Inspiracje do tworzenia artystycznych wyrobów czerpano między innymi z tradycji japońskiej. Wręczane były one jako bransoletki mające za zadanie przynieść szczęście, miłość i dobrobyt.

Wszystkie nasze wyroby wyrażają prawdziwe wartości życia : miłość, szczerość, sukces, przyjaźń, optymizm, zrozumienie...Znaleziono 1 produkt
  • 62,10 zł 24 godziny

    Urocza i elegancka bransoletka HIRO to łańcuszek imitujący złoto bez dodatku niklu z dopasowaną laleczką Kimmidoll, której kimono zachwyca szczegółami zdobienia, a włosy upiększa kryształek swarovskiego. Dopełnieniem jest przywieszka charm ze znaczeniem danej laleczki. Motyw laleczki HIRO został zaczerpnięty z filozofii i kultury japońskiej, gdzie wg tradycji uznawany jest za symbol hojności. Jej „duch” przepełniony jest autentycznością i szczerością w kontaktach z innymi, a przez zrozumienie i hojność wobec drugiego człowieka pokazuje swój...

    62,10 zł
    24 godziny
Znaleziono 1 produkt