Kategorie

Śledź nas na facebooku

Astrologia europejska Znaleziono 3 produktów.

Astrologia europejska ma bardzo bogatą tradycję i posiada szereg praktycznych zastosowań. Znając charakterystykę poszczególnych znaków zodiaku w całkiem odmienny sposób postrzegamy siebie i osoby ze swojego otoczenia. Uzyskujemy wgląd w nasze wnętrze, dostrzegamy potencjały, umiejętności, bariery i wady.

Dzięki astrologii możemy w bardziej dokładny sposób doświadczyć siebie, pokonać trudności i ograniczenia. Łatwiej będzie ci zrozumieć innych i zdobędziesz wiedzę o tym jak rozwiązać konflikty w związku czy w relacjach międzyludzkich.  W kategorii tej znajdziesz talizmany ze znakami zodiaków występujących w astrologii.

Baran – charakteryzują go zdolności przywódcze i silna wola, przedsiębiorczość.
Byk – jest wytrwały i zmysłowy.
Bliźnięta – cechuje poczucie humoru, zmienność, drażliwość, sarkazm.
Rak – charakteryzują go opiekuńczość, dobra pamięć i wyobraźnia.
Lew – posiada zdolności i zamiłowania przywódcze, duma, poczucie niezależności, ambicja.
Panna – cechuje ją rozsądek, metodyczność i zamiłowanie do porządku.
Waga – to  towarzyskość, takt i delikatność.
Skorpion – to znak dociekliwy, skryty, podejrzliwy i zmysłowy.
Strzelec – jest  niezależny, prostolinijny, szczery.
Koziorożec – jest cierpliwy, surowy, wytrwały.
Wodnik –charakteryzuje się nerwowością, chaotycznością, niesolidnością.
Ryby – są  łagodne, wyrozumiałe, sentymentalne.

Więcej informacji na temat astrologii znajdziesz w książce „Podręcznik astrologii”.

Znaleziono 3 produktów
 • 7,60 zł 24 godziny

  Osoby spod tego znaku cechuje duża wrażliwoć i delikatnoć. Potrafią się one powięcać dla innych lecz często są niezauważane i niedoceniane. Na ogół nie angażują się w wielkie działania na tle zawodowym, nie dążą do kariery i zaszczytów. Czują się dobrze gdy kto może za nich podejmować decyzję, swoim urokiem zdobywają dobrych opiekunów i obrońców. Ciężko im samym dokonywać wyborów, a swoje niepewnoci i lęki kryją w często nałogach przez co zatracają poczucie rzeczywistoci. W działaniach opierają się na dowiadczeniach i...

  7,60 zł
  24 godziny
 • 7,60 zł 24 godziny

  Osoby spod tego znaku cechuje duża odpowiedzialność za powierzone im do wykonania rzeczy. Obowiązkowość i lojalność przynosi im szybkie awanse społeczne i zawodowe. Są dobrymi strategami potrafiącymi starannie zaplanować drogę do celu, mają zdolności przywódcze i odznaczają się wyjątkową wytrwałością i odpornością. Siła ich charakteru czyni z nich dyktatorów podporządkowujących sobie całe otoczenie. Nadmierne ambicje i zamiłowanie do władzy sprawiają, że w uczuciach osoby te są raczej chłodne, a w swoich poglądach...

  7,60 zł
  24 godziny
 • 7,60 zł 24 godziny

  Osoby spod tego znaku są uzdolnione artystycznie. Na ogół zrównoważone i spokojne o miłej powierzchowności, łatwo zjednują sobie przyjaciół. W pracy odpowiedzialne twórcze i pomysłowe. Są dobrymi i oddanymi przyjaciółmi, w miłości niestałe i wiecznie poszukujące. Są uczynne, otwarte i szczere, sprawiedliwe w osądach i bezstronne. Lubią wygodnie żyć co na ogół im się udaje. Często jednak są niezdecydowane i tracą przez to wiele okazji życiowych. Nadmiernie lubią dbać o swój wygląd i wizerunek w oczach innych.

  7,60 zł
  24 godziny
Znaleziono 3 produktów