Kategorie

Śledź nas na facebooku

Wróżenie Znaleziono 5 produktów.

Znaleziono 5 produktów
 • 22,00 zł W magazynie

  Ebook

  Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Autorki i zostań profesjonalną wróżką. Ukaże Ci ona oblicze Tarota łatwego w wykorzystaniu i zgodnego z Twoimi wewnętrznymi przekonaniami. Nauczysz się efektywnie odczytywać karty i czerpać z nich cenne informacje.

  22,00 zł
  W magazynie
 • 36,27 zł W magazynie

  Ebook

  Pierwsza publikacja szczegółowo analizująca symbole z ilustracji najpopularniejszych talii Tarota. Dzięki niej zawsze właściwie zinterpretujesz otrzymane przesłanie. Nie pozostawiaj nic przypadkowi. Zyskaj pewność!

  36,27 zł
  W magazynie
 • 26,55 zł W magazynie

  Ebook

  Arkana Wielkie mówią o życiowych przełomach, a Arkana Małe opisują codzienne wydarzenia. Znajdziesz tu kompleksowe wyjaśnienia symboliki kart i metody interpretacji odczytów wróżebnych. Tarot prostszy niż myślisz.

  26,55 zł
  W magazynie
 • 27,18 zł W magazynie

  Ebook

  Pierwsze na polskim rynku opracowanie łączące dwie najstarsze sztuki wróżbiarskie Tarota i astrologię. Wykorzystanie doświadczenia Autorki, która na co dzień pracuje z obiema tymi dziedzinami, pozwoli na osiągnięcie harmonii w życiu osobistym i zawodowym.

  27,18 zł
  W magazynie
 • 22,00 zł W magazynie

  Ebook

  Dzięki tej publikacji poznasz interpretację run łącznie z urodzeniowymi. samodzielnie wykonasz przekład runiczny swojego imienia lub nazwiska. Nauczysz się metod tworzenia talizmanów i amuletów wykorzystujących ich potęgę. Przesłania runiczne dla Ciebie.

  22,00 zł
  W magazynie
Znaleziono 5 produktów