Kategorie

Śledź nas na facebooku

Horoskop Znaleziono 7 produktów.

Znaleziono 7 produktów
 • 18,09 zł 24 godziny

  Ebook

  Ponad 20 lat tradycji i doskonalenia czyni AstroCalendarium pozycją, z której nie możesz zrezygnować. Poznaj wpływ planet, Księżyca i Słońca na Twoje życie. Dzień po dniu korzystaj z rad doświadczonej astrolog i nakieruj każde działanie na sukces.

  18,09 zł
  24 godziny
 • 31,18 zł W magazynie

  Ebook

  W książce znajdziesz szereg informacji, które pozwolą Ci na pogłębienie oraz uporządkowanie wiedzy astrologicznej. Nauczysz się i zrozumiesz wiele pojęć związanych z tym tematem, jak również wykorzystasz je w praktyce. Osiągnij wyższy poziom astrologii.

  31,18 zł
  W magazynie
 • 31,18 zł W magazynie
  Nowość

  Ebook

  Cykle Księżyca mają ogromny wpływ na zdrowie, samopoczucie, relacje i pracę. Z książki dowiesz się jak najlepiej wykorzystać nów oraz pełnię, w zależności od znaku Zodiaku, w którym one wystąpią. Wsparcie Księżyca na każdy dzień.

  31,18 zł
  W magazynie
 • 18,09 zł 24 godziny

  Ebook

  Wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat odczytywania horoskopu. Poznasz charakterystykę wszystkich znaków zodiaku, domów horoskopu, opisy planet oraz cechy, jakie one reprezentują. Astrologia – królowa nauk, która odmieni Twoje życie.

  18,09 zł
  24 godziny
 • 35,73 zł W magazynie

  Ebook

  Ta książka to połączenie dwóch szkół – astrologii klasycznej i współczesnej. Autorka szczegółowo omawia godności, które są niezbędne przy interpretacji astrologicznej. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o interpretacji horoskopu urodzeniowego!

  35,73 zł
  W magazynie
 • 26,55 zł W magazynie

  Ebook

  Dzięki książce poznasz wszystkie planety i ich oddziaływanie na Ciebie. Zinterpretujesz swój znak słoneczny i ascendenty. Poznasz pojęcia aspektów, orbit czy węzłów księżycowych i odczytasz swój wykres horoskopowy. Klucz do sukcesu tkwi w gwiazdach!

  26,55 zł
  W magazynie
 • 18,09 zł W magazynie

  Ebook

  Znajdziesz tu tranzyty i progresje planety noszące imię bogini miłości oraz opis jej działania w poszczególnych domach horoskopu. Nauczysz się ją interpretować w horoskopach mudialnych i partnerskich. Poznaj prawdę o Wenus i popraw swoje relacje.

  18,09 zł
  W magazynie
Znaleziono 7 produktów