• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

Kule Kryształowe

Kule Kryształowe

Kryształ to kamień energetyczny, a jego moc jest znana od wieków. Kryształowe, przezroczyste kule wiszące są jednym z elementów feng shui. Służą one do rozpraszania energii. Kryształowe kule potrafią nakierować energię na odpowiednie miejsca oraz ją pobudzić. W tradycji feng shui energia powinna cały czas płynąć. W każdym pomieszczeniu możesz poprawić przepływ energii zawieszając kryształowe kule, które odbijają światło i w taki sposób rozpraszają zastałą energię. Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje kul kryształowych, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu. Energię domu wzmocni też figurka, amulet lub talizman z kryształu dostępne w naszym sklepie. Ich znaczenie i zastosowanie poznasz z opisu wybierając te, które najbardziej przyciągają Twoją uwagę.

Kryształowe kule to nie tylko najważniejszy element do przepowiadania przyszłości, ale również forma dekoracji. Kule kryształowe wytwarzają wokół siebie wysokie wibracje. Możliwości ich wykorzystania są przeogromne. W każdym pomieszczeniu można poprawić feng shui wstawiając do niego kryształowy przedmiot, który w połączeniu ze światłem wspomoże przepływ energii chi, zlikwiduje zastoje energetyczne i wprowadzi nastrój ciepła domowego, harmonii oraz szczęścia.

Nie zapominamy także o kompaktowych kryształowych kulkach. Dzięki odpowiedniemu ich oszlifowaniu, pryzmaty uzyskują powierzchnię odbijającą, jakby były zrobione z wielu małych luster, dlatego szczególnie nadają się do wywierania wpływu na strumień energii. Taką kryształową kulkę najlepiej jest zawiesić przy oknie, aby z jednej strony odbijała negatywną energię, która może chcieć dostać się do naszego domu, a z drugiej strony rozbija pryzmat światła słonecznego na całą tęczę kolorów dzięki czemu promienie słońca rozchodzą się po całym mieszkaniu wprowadzając pozytywną energię.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Indeks: 21292001

Marka: LO SCARABEO

Szklana kula MAGIC BALL (12 cm) na drewnianej podstawie

Szklana kula MAGIC BALL (12 cm) na drewnianej podstawie Szklana kula ze szkła kryształowego, o średnicy 12 cm z podstawką oraz książeczką instruktażową (ang.) w komplecie. Kryształowa kula jest wykonana w całości z przezroczystego, czystego szkła. Podstawka wykonana jest z drewna. Kula prezentuje się bardzo elegancko, może być piękną dekoracją. Może także posłużyć do ćwiczeń zdolności jasnowidzenia. Parametry: średnica kuli: 12 cm materiał wykonania...

Cena 219,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 21289010

Marka: Neme_SIS

Kryształowa kula (11 cm) na podstawie Broomstick

Kryształowa kula (11 cm) na podstawie Broomstick (miotły) Duża szklana kula ze szkła kryształowego, o średnicy 11 cm z podstawką Broomstick w komplecie. Kryształowa kula jest wykonana w całości z przezroczystego, czystego szkła. Podstawka Broomstick wykonana jest z wysokogatunkowej żywicy i przedstawia trzy miotły ułożone symetrycznie wokół kociołka, na którego bokach widnieją symbole PENTAGRAM. Kula prezentuje się bardzo elegancko, może być piękną dekoracją. Może także posłużyć do...

Cena 245,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku