Kategorie

Śledź nas na facebooku

Germańskie - Runy Znaleziono 47 produktów.

Runy to alfabet używany do zapisu przez ludy germańskie. Runy mają za zadanie przyciągnąć miłość, bogactwo, szczęście, zdrowie, powodzenie oraz zapewnić ochronę.

W kategorii tej znajdziesz runy wykonane na drewnie, z mosiądzu, srebra w postaci zawieszek, breloków, charmsów. Każda runa ma swoje znaczenie. Sam określasz na czym najbardziej zależy ci w danym momencie.

 • Runa Algiz – chroni i zapewnia bezpieczeństwo.
 • Runa Ansuz – wzmacnia intuicję, pomaga przy zdawaniu egzaminów, sprzyja w zdobywaniu wiedzy.
 • Runa Berkano – to runa miłości, płodności i seksualności.
 • Runa Dagaz – przynosi szczęście, zapewnia bezpieczeństwo i ochronę.
 • Runa Fehu – przyciąga bogactwo, korzystnie wpływa na nowe przedsięwzięcia.
 • Runa Gebo – symbol miłości, związków.
 • Runa Jera - wyraża dobry czas i sprzyjający okres. Symbolizuje urodzaj, harmonię oraz ruch.
 • Runa Uruz  - wzmacnia zdrowie, symbolizuje przyjaźń i miłość.
 • Runa Wunjo – zapewnia szczęście, powodzenie, wzmacnia poczucie własnej wartości.

Wybierz runę o wyjątkowej mocy! A więcej informacji na temat run znajdziesz w książce: „Runy i ich zastosowanie”.
na stronę
Znaleziono 47 produktów
na stronę
 • 10,99 zł 24 godziny

  Magiczny Krąg Runiczny - Futhark Starszy - zestaw znaków najstarszego typu pisma północno - europejskiego, używanego przez legendarnych Wikingów. Znaki te służyły głównie do celów magiczno - wróżebnych zwiastujących dobre lub złe okresy do podejmowania konkretnych działań, planów i decyzji. Pełniły też funkcję przekazywania wiadomości, poleceń i rozkazów. Słowo runy oznacza też tajemnicę, sekret. Runami wróżyło się wykładając je w odpowiedni sposób lub losując. Przez...

  10,99 zł
  24 godziny
 • 24,50 zł 24 godziny

  Nadaje bieg, siłę i rozpęd zadaniu, jakie chcemy wykonać Drobniutkia zawieszka (charms) którą można w dowolny sposób doczepić do bransoletki . Wysokość 1,5 cm, materiał srebro.

  24,50 zł
  24 godziny
 • 24,50 zł 24 godziny

  Runa Isa pomaga stawiać opór wobec przeciwności losu, pomaga zatrzymać i odciąć niepożądane siły. Drobniutkia zawieszka (charms), którą można w dowolny sposób doczepić do bransoletki. Wysokość 1,5 cm - materiał srebro.

  24,50 zł
  24 godziny
 • 24,50 zł 24 godziny

  Runa Kenaz przynosi wzrost sił twórczych, daje powodzenie w miłości, ułatwia poczęcie dziecka, dodaje inspiracji twórczej - zwłaszcza manualnej, regeneruje siły. Drobniutkia zawieszka (charms), którą można w dowolny sposób doczepić do bransoletki. Wysokość 1,5 cm - materiał srebro.

  24,50 zł
  24 godziny
 • 24,50 zł 24 godziny

  Runa Laguz zapewnia bezpieczną każdą podróż, stymuluje umysł podczas egzaminów, wyostrza intuicję . Drobniutkia zawieszka (charms), którą można w dowolny sposób doczepić do bransoletki. Wysokość 1,5 cm - materiał srebro.

  24,50 zł
  24 godziny
 • 24,50 zł 24 godziny

  Runa Nauthiz pomaga zwiększyć inwencję twórczą, przezwyciężyć cierpienie, obejść zły los. Drobniutkia zawieszka (charms), którą można w dowolny sposób doczepić do bransoletki.Wysokość 1,5 cm - materiał srebro.

  24,50 zł
  24 godziny
 • 24,50 zł 24 godziny

  Runa Raidho podczas rozpraw sądowych przyśpiesza i doprowadza do pozytywnego zakończenia, zmiana przez ruch, wychodzenie ze stagnacji, pomocna we wszystkich podróżach. Drobniutkia zawieszka (charms), którą można w dowolny sposób doczepić do bransoletki. Wysokość 1,5 cm - materiał srebro.

  24,50 zł
  24 godziny
 • 24,50 zł 24 godziny

  Runa Tiwaz ułatwia zakończenie spraw prawnych z sukcesem, daje odwagę i prawość postępowania, pozwala dojść do wytyczonego celu i osiągnąć sukcesy, zaufanie i podziw. Drobniutkia zawieszka (charms), którą można w dowolny sposób doczepić do bransoletki. Wysokość 1,5 cm - materiał srebro.

  24,50 zł
  24 godziny
 • 18,90 zł 24 godziny

  Talizman ochronny - Magiczny pentagram z runami w kółkuNaszyjnik składa się z mocnego, woskowanego czarnego sznurka o regulowanej długości, który ozdobiony jest lśniącym wisiorkiem ze stopu cyny w kolorze srebrnym.Zawieszka składa się z magicznego pentagramu umieszczonego w płaskiej obręczy z wyrytymi  runami na obwodzie po obu stronach.Średnica zawieszki:3,2 cmDługość sznurka:Od 44 do 87 cmZastosowany metal:Stop...

  18,90 zł
  24 godziny
 • 77,00 zł 24 godziny

  Rainbow Runes / Runy w kolorowych kamieniachKlasyczny Futhark Germański, w którym mamy 24 runy i jedną pustą, zwaną runą Odyna lub ryną wyrd. Do celów magicznych pierwsza litera futharku (fehu) przenoszona jest na koniec i taki alfabet nazywany jest utharkiem.Runy są alfabetem Bogów, brzmieniem ich głosów, niewielką liczbą jasnych, precyzyjnych znaków, które antyczni Germanie, Wikingowie i Saksonowie wyryli na swoich pomnikach. Ale obok ich fonetycznej i graficznej funkcji, zebrane w serie 24...

  77,00 zł
  24 godziny
 • 9,90 zł 24 godziny

  Jej symboliczne znaczenie to urodzajność, macierzyństwo, kobiecość i dom rodzinny. BERKANAN wywodzi się od obrazu pramatki. Zastanów się czy obraz pramatki, ewentualnie czegoś o cechach kobiecych, jest dla Ciebie tarczą ochronną czy też stanowi dla ciebie zagrożenie. średnica 3,5 cm materiał: tworzywo sztuczne

  9,90 zł
  24 godziny
 • 9,90 zł 24 godziny

  DAGAZ symbolizuje dzień i światło dnia. Wyrocznia zapowiada przebudzenie i nadzieję. Musisz jednak jasno widzieć swoje miejsce w świecie. Wystrzegaj się zaślepienia i fanatyzmu. Miej odwagę działać. średnica 3,5 cm materiał: tworzywo sztuczne

  9,90 zł
  24 godziny
Znaleziono 47 produktów
na stronę