Horoskop porównawczy - wykres+opis drukowany

25001008

Horoskopy

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Wersja elektroniczna 24,90 zł

Wersja drukowana

Nasza cena:

34,90 zł

Horoskop porównawczy (miłosny lub partnerski) porównuje wykresy astrologiczne dwojga osób. Horoskop ten jest stosowany do analizy relacji emocjonalnych, ale również związków biznesowych, rodzinnych i wszelkich innych np. ma zastosowanie w relacjach rodzic-dziecko, szef-pracownik ale również sympatia-sympatia. Horoskop porównawczy skupia się na rodzaju i jakości relacji jaką tworzy dana para - w odróżnieniu od Horoskopu kontaktowego, który skupia się bardziej na parze jako całości oraz jej relacji z otoczeniem.

Dzięki jego wykreśleniu, poznasz orientacyjne informacje (w praktyce mogą być nieco inne niż w załączonym wzorze w zależności od rozłożenia akcentów w danej relacji) dotyczące np.:
 • co może zbliżać dwie osoby,
 • jaka jest hierarchia wartości w związku,
 • jakie macie podejście do siebie,
 • w jakiej dziedzinie życia mogą pojawić się problemy,
 • czy będziecie zgodną parą i czy czeka Was wspólna przyszłość,
 • jakie macie podejście do kwestii posiadania dzieci,
 • czy związek będzie gwałtowny i szybko się wypali, czy macie szansę na zbudowanie silnej więzi emocjonalnej,
 • nad jakimi kwestiami musicie popracować, aby stworzyć konstruktywną relację.

Horoskop porównawczy można interpretować zarówno dla osób różnych jak i tej samej płci. Warto wykonać go szczególnie przy:
 • planowaniu wspólnej przyszłości np. ślubu,
 • tworzeniu zespołów,
 • zatrudnianiu pracowników. 
Wykres graficzny horoskopu porównawczego jest połączeniem obrazów dwóch horoskopów urodzeniowych zgodnie z regułami astrologii porównawczej - synastrycznej. Zawiera położenie wszystkich planet i ważnych punktów astrologicznych niezbędnych do profesjonalnej, porównawczej analizy astrologicznej dwojga ludzi zarówno w odniesieniu do ich potencjałów indywidualnych jak i relacji jaką tworzą ze sobą.

Horoskop tworzymy na podstawie danych dla każdej z porównywanych osób:
 • daty urodzenia,
 • godziny urodzenia,
 • miejscowości urodzenia.

Powyższe dane należy podać przy składaniu zamówienia, w miejscu „Zostaw wiadomość Sprzedającemu” imiona i nazwiska danych osób ułatwią identyfikację horoskopu i opisów Np.
Maria Skłodowska-Curie ur. 07.11.1867 godz 12.00 Warszawa, Pierre Curie ur. 15.05.1859 godz. 02.00 Paryż.

Opis horoskopu porównawczego jest jego podstawową interpretacją, zbiorem głównych informacji płynących z wzajemnego położenia planet w znakach i domach astrologicznych oraz ich aspektów. Opis wykonany jest przy pomocy komputera. Służy do podpowiedzi jak samodzielnie można zinterpretować układ astrologiczny występujący w danym horoskopie porównawczym. Zrozumienie znaczenia danego horoskopu można pogłębić w oparciu o dostępną literaturę, z sekcji poniżej „POLECAMY RÓWNIEŻ”. Opis ten nie jest interpretacją tworzoną indywidualnie przez astrologa co ma odzwierciedlenia również w jego cenie.
EAN2017660005199

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-11-29

Polecam

Horoskop przyszedł błyskawicznie. Jestem bardzo zadowolona

  Oceń 
  2017-11-17

  Stały klient

  Jestem stałym klientem. Z czystym sumieniem mogę polecić sklep. Ceny przystępne, można załapać się na darmową wysyłkę, obsługa ok.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Horoskop porównawczy - wykres+opis drukowany

   Horoskop porównawczy - wykres+opis drukowany

   Horoskop porównawczy jest stosowany do analizy relacji emocjonalnych, ale również związków biznesowych, rodzinnych i wszelkich innych.