CYKL JONASA -- KOLOROWY WYKRES ELEKTRONICZNY Powiększ

CYKL JONASA - KOLOROWY WYKRES ELEKTRONICZNY

25001164

Horoskopy

24 godziny

24 godziny

Ocena 

Wersja drukowana 24,90 zł

Wersja elektroniczna

Nasza cena:

19,90 zł

Wyliczenia te mogą zostać wykorzystane w trzech celach:
  • pomagają określić płeć mającego się urodzić dziecka, 
  • zwiększają prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, 
  • w sposób naturalny pomagają zapobiec poczęciu.

Dr. Jonas czeski naukowiec zajmujący się astrologią odkrył, że oprócz znanego nam cyklu miesiączkowego istnieje jeszcze drugi, indywidualny dla każdej kobiety cykl płodności wyznaczony przez fazę Księżyca w chwili, kiedy kobieta przyszła na świat. Każde ponowne wejście Księżyca w tę fazę oznacza czas płodny i możliwość poczęcia. Późniejsze obszerne badania zakończyły się odkryciem, że jeśli w celu poczęcia zostaną wykorzystane dni najbardziej płodne z obydwu cykli (cyklu miesiączkowego i cyklu "księżycowego"), wówczas 85% poczęć przypada na cykl "księżycowy, a tylko 15% na znany nam cykl biologiczny. Prawdopodobieństwo poczęcia jest największe, kiedy oba cykle się zbiegają. W ten sposób zdefiniowano jak dokładnie przewidzieć najpłodniejsze dni każdej kobiety.
Po tym odkryciu Dr Jonas opracował 8000 wyliczeń dla kobiet, które chciały, aby ich dziecko miało określoną płeć. Odkrył przy tym, że pozycja Księżyca w znaku męskim lub żeńskim w momencie poczęcia decyduje o przyszłej płci dziecka. Nowsze badania potwierdzają, że za pomocą systemu dr Jonasa możliwy jest wybór przyszłej płci dziecka z 98-procentowym prawdopodobieństwem sukcesu.

Spodziewana płeć dziecka, została zaznaczona zgodnie z przyjmowanymi oznaczeniami (chłopiec - symbol Marsa i kolor niebieski, dziewczynka - symbol Wenus i kolor różowy). Z prawej strony wykresu podano dokładny czas szczytu płodności (owulacji) wg dr Jonasa. Dla tego momentu przewidziano płeć dziecka. Obok, dla zakresu doby po astrologicznej owulacji, podano w godzinach okres czasu, po jakim Księżyc przemieści się do sąsiedniego znaku zodiaku, umożliwiając zmianę płci poczętego w tym czasie dziecka. Zakres dni, w których możliwe jest poczęcie zaznaczono zakreślonymi kratkami. Przyjęto możliwość przeżycia plemników do 5 dni przed owulacją, a nie zapłodnionej komórki jajowej co najwyżej dobę po "księżycowej" owulacji.
Poniżej dla każdego miesiąca umożliwiono wrysowywanie w puste kratki indywidualnego cyklu miesiączkowego. 

Cykl Jonasa tworzymy tylko dla kobiet na podstawie danych:
  • data urodzenia
  • miejsce urodzenia
  • godzina urodzenia
  • wybrany rok

Powyższe dane należy podać przy składaniu zamówienia, w miejscu „Zostaw wiadomość Sprzedającemu” imię i nazwisko danej osoby ułatwi identyfikację horoskopu i opisów Np.
Maria Skłodowska-Curie ur. 07.11.1867 godz 12.00 Warszawa, r.2017

EAN2017660136510

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-11-29

Zaskoczona

Kupiłam, testuję. Jeśli to prawda, to rewelacja.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2017-11-22

Polecam

Fajna rzecz dla osób starających się o dziecko. Polecam

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
CYKL JONASA - KOLOROWY WYKRES ELEKTRONICZNY

CYKL JONASA - KOLOROWY WYKRES ELEKTRONICZNY

Cykl Jonasa umożliwia graficzne przedstawienie dni podwyższonej płodności kobiety w oparciu o obliczenie fazy Księżyca analogicznej, jak w horoskopie radix