• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

aerozol

aerozol

Oferujemy Ci również preparaty roślinne w aerozolu. Są one przeznaczone do stosowania wewnętrznego lub zewnętrznego. Możliwość rozpylenia pozwala na równomierne rozmieszczenie preparatu na dowolnym miejscu. Na przykład na ból gardła najczęściej są stosowanie preparaty w aerozolu, ponieważ lek pod ciśnieniem idealnie pokrywa trudno dostępne miejsca. Substancje lecznicze zawarte w aerozolu mogą występować w postaci roztworu, emulsji, zawiesiny lub proszku zmikronizowanego.

Aerozole stanowią wygodną postać leku. Pozwalają na precyzyjne, a jednocześnie szybkie i łatwe, dawkowanie substancji leczniczej (aplikatory). Opakowanie ciśnieniowe jest ochroną dla substancji leczniczej przed wpływem czynników zewnętrznych takich jak utlenianie czy hydroliza.

Jeśli interesują Cię konkretne roślinne preparaty w aerozolu, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego produktu.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Indeks: 23252084

Marka: A-Z MEDICA

Vilcacora MD Spray (30ml) do gardła A-Z MEDICA /05.2025/

Wyrób medyczny Vilcacora Med to spray na gardło do stosowania miejscowego. Składniki wyrobu tworzą w gardle i krtani film chroniący śluzówkę przed niepożądanym działaniem drobnoustrojów i jednocześnie nawilżają gardło, dzięki czemu łagodzą ból. Spray Vilcacora Med stosuje się do leczenia stanów zapalnych gardła i krtani, w przypadku chrypki i suchości w gardle spowodowanych intensywnym wykorzystywaniem głosu, przewlekłym stosowaniem leków, chemio- i radioterapią, długim przebywaniem w...

Cena 34,00 zł
Więcej
24 godziny

Indeks: 23220035

Marka: ENERGY

Spiron 50 ml ENERGY

SPIRON - aerozol 50 ml Spiron  zawiera harmonijne połączenie czystych olejków eterycznych i bioinformacji. Preparaty ENERGY  są to koncentraty ziołowe wzbogacone bioinformacją. Składniki aktywne: Olejki eteryczne: mirtowy, sandałowy, lawendowy, miętowy, eukaliptusowy, z melisy, kamforowy, kadzidłowca (olibanum), tujowy, świerkowy, lemongrasowy. Właściwości: Dzięki wdychaniu związki aromatyczne prawie natychmiast dostają...

Cena 52,00 zł
Więcej
24 godziny

Śledź nas na Facebooku