Kategorie

Śledź nas na facebooku

Aerozol Znaleziono 2 produktów.

Oferujemy Ci również preparaty roślinne w aerozolu. Są one przeznaczone do stosowania wewnętrznego lub zewnętrznego. Możliwość rozpylenia pozwala na równomierne rozmieszczenie preparatu na dowolnym miejscu. Na przykład na ból gardła najczęściej są stosowanie preparaty w aerozolu, ponieważ lek pod ciśnieniem idealnie pokrywa trudno dostępne miejsca. Substancje lecznicze zawarte w aerozolu mogą występować w postaci roztworu, emulsji, zawiesiny lub proszku zmikronizowanego.

Aerozole stanowią wygodną postać leku. Pozwalają na precyzyjne, a jednocześnie szybkie i łatwe, dawkowanie substancji leczniczej (aplikatory). Opakowanie ciśnieniowe jest ochroną dla substancji leczniczej przed wpływem czynników zewnętrznych takich jak utlenianie czy hydroliza.

Jeśli interesują Cię konkretne roślinne preparaty w aerozolu, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego produktu.
Znaleziono 2 produktów
 • 48,00 zł 24 godziny

  SPIRON - aerozol 50 ml Spiron  zawiera harmonijne połączenie czystych olejków eterycznych i bioinformacji. Preparaty ENERGY  są to koncentraty ziołowe wzbogacone bioinformacją.Składniki aktywne:Olejki eteryczne: mirtowy, sandałowy, lawendowy, miętowy, eukaliptusowy, z melisy, kamforowy, kadzidłowca (olibanum), tujowy, świerkowy, lemongrasowy.Właściwości:Dzięki wdychaniu związki aromatyczne prawie natychmiast dostają się do krwioobiegu, dzięki czemu mogą...

  48,00 zł
  24 godziny
 • 24,00 zł 24 godziny

  Wyrób medyczny Vilcacora Med to spray na gardło do stosowania miejscowego. Składniki wyrobu tworzą w gardle i krtani film chroniący śluzówkę przed niepożądanym działaniem drobnoustrojów i jednocześnie nawilżają gardło, dzięki czemu łagodzą ból. Spray Vilcacora Med stosuje się do leczenia stanów zapalnych gardła i krtani, w przypadku chrypki i suchości w gardle spowodowanych intensywnym wykorzystywaniem głosu, przewlekłym stosowaniem leków, chemio- i radioterapią, długim przebywaniem w...

  24,00 zł
  24 godziny
Znaleziono 2 produktów