Kategorie

Śledź nas na facebooku

Wisiorki srebrne Znaleziono 2 produktów.

Srebro od zawsze zajmowało szczególne miejsce w ezoteryce. Znajdowało to również odzwierciedlenie w jego roli w podaniach, mitach i legendach. To ono miało powstrzymywać wampiry, wilkołaki i inne mroczne stworzenia. Teraz i Ty możesz skorzystać z niezwykłego oddziaływania ochronnego tego metalu szlachetnego.

Nawet sam srebrny kolor od zawsze miał istotne magiczne znaczenie. Samo srebro to najczęściej używany w biżuterii metal. Uosabia on energię żeńską i lunarną, pomaga wejść w głębsze stany świadomości i zinterpretować własne uczucia. Ułatwia zapamiętanie snów i świadome śnienie. Srebro ma silne właściwości ochronne, zwłaszcza dla podróżnych. Jest również symbolem miłości duchowej.

Oferowana przez nas srebrna biżuteria okultystyczna doskonale wzmacnia amulety, zaklęcia i rytuały białej magii. Prezentowane wisiorki służą jako świetne srebrne talizmany, również ochronne, a magia wzmocniona ich obecnością stanie się szczególnie potężna. Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje wisiorków zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu. Sprawdź, jak wiele korzyści zapewnia wisiorek wykonany z tego drogocennego metalu i wybierz coś dla siebie.
Znaleziono 2 produktów
 • 19,90 zł 24 godziny

  RUSAŁKA - talizman ochronnyWisiorek w srebrnym kolorze o lśniącej powierzchni, przedstawiający postać rusałki z rozłożonymi skrzydłami o patynowanej powierzchni. Wisiorek bez łańcuszka.Wymiary wisiorka:2,1 x 2,5 cm (szerokość x wysokość)Oczko na łańcuszek:3 mmWaga wisiorka:1,2 gSymbolika:Nazwa "rusałka" pochodzi z łaciny. Rosalia, czyli święto róż oddawało hołd niespotykanie pięknym kwiatom....

  19,90 zł
  24 godziny
 • 40,72 zł 50,90 zł -20% 24 godziny

  Łezka z białą masą perłową - wisiorekWisiorek w lśniącym srebrnym kolorze ma postać delikatnie wypukłego owalu ze spiczastymi zwężonymi częściami. Na jednej stronie znajduje się grubsza lustrzano jasna i gładka linia. Wisiorek zdobiony jest także dwoma wycięciami, między którymi wybija się łuk z białą masą perłową.Wisiorek bez łańcuszka.Wymiary zawieszki:1,2 x 2,4 cm (szerokość x wysokość)Oczko wisiorka:3 mmWaga wisiorka:2,0 g

  40,72 zł 50,90 zł -20%
  Promocja
  24 godziny
Znaleziono 2 produktów