• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

wisiorki srebrne

wisiorki srebrne

Srebro od zawsze zajmowało szczególne miejsce w ezoteryce. Znajdowało to również odzwierciedlenie w jego roli w podaniach, mitach i legendach. To ono miało powstrzymywać wampiry, wilkołaki i inne mroczne stworzenia. Teraz i Ty możesz skorzystać z niezwykłego oddziaływania ochronnego tego metalu szlachetnego.

Nawet sam srebrny kolor od zawsze miał istotne magiczne znaczenie. Samo srebro to najczęściej używany w biżuterii metal. Uosabia on energię żeńską i lunarną, pomaga wejść w głębsze stany świadomości i zinterpretować własne uczucia. Ułatwia zapamiętanie snów i świadome śnienie. Srebro ma silne właściwości ochronne, zwłaszcza dla podróżnych. Jest również symbolem miłości duchowej.

Oferowana przez nas srebrna biżuteria okultystyczna doskonale wzmacnia amulety, zaklęcia i rytuały białej magii. Prezentowane wisiorki służą jako świetne srebrne talizmany, również ochronne, a magia wzmocniona ich obecnością stanie się szczególnie potężna. Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje wisiorków zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu. Sprawdź, jak wiele korzyści zapewnia wisiorek wykonany z tego drogocennego metalu i wybierz coś dla siebie.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Indeks: 14250099

Marka: SPERKY

Łezka z białą masą perłową - wisiorek w srebrnym kolorze

Łezka z białą masą perłową - wisiorekWisiorek w lśniącym srebrnym kolorze ma postać delikatnie wypukłego owalu ze spiczastymi zwężonymi częściami. Na jednej stronie znajduje się grubsza lustrzano jasna i gładka linia. Wisiorek zdobiony jest także dwoma wycięciami, między którymi wybija się łuk z białą masą perłową.Wisiorek bez łańcuszka. Wymiary zawieszki: 1,2 x 2,4 cm (szerokość x wysokość) Oczko wisiorka: 3...

Cena 35,63 zł Cena podstawowa 50,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku