• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

Majowie

Majowie

Majowie wyobraźnią ludzi na całym świecie zawładnęli w 2012 roku, kiedy to końca dobiegał opracowany przez nich uniwersalny kalendarz. Pesymiści zakładali nastąpienie wówczas końca świata, a optymiści wieścili przełom, po którym ludzkość znajdzie się na zupełnie nowym poziomie rozwoju. Dziś już wiemy, że przynajmniej pierwsza ze wspomnianych grup nie miała racji, niemniej symbole Majów w dalszym ciągu elektryzują świadomość milionów ludzi, którzy również w twórczości inspirowanej tą pradawną kulturą odnajdują przepowiednie dla świata.

Jeśli fascynują Cię Majowie bądź wykorzystywane przez nich symbole, przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie szereg pięknych przedmiotów, które stanowią doskonałą ozdobę, a przy tym umożliwiają zwiększenie prawdopodobieństwa przyciągnięcia szczęścia. Inspirowana twórczością Majów biżuteria ezoteryczna, zwana również okultystyczną, stanowi doskonały prezent również dla kogoś, komu chcielibyśmy sprawić przyjemność i zapewnić przychylność losu. Prezentowane przez nas produkty są wykonane z należytą pieczołowitością i dbałością o szczegóły oraz w pełni zgodne z wykładniami indiańskiej kultury.

Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje amuletów i talizmanów z symbolami Majów, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu. Sprawdź, w czym indiańska magia może pomóc Ci już dziś!

Polecamy również szereg talizmanów z różnych kultur, w tym runicznechińskie czy japońskie.

Przepraszamy za niedogodności.

Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj sformułować zapytanie w inny sposób.

Śledź nas na Facebooku