Kategorie

Śledź nas na facebooku

Stres Znaleziono 22 produktów.

na stronę
Znaleziono 22 produktów
na stronę
 • 21,10 zł 29,30 zł -28% W magazynie

  Ebook

  Autorka jest specjalistką w uwalnianiu się od lęku i niepokoju. Sama go doświadczyła i uwolniła się z jego szponów. W książce znajdziesz porady, wskazówki, medytacje i afirmacje, które pozwolą uwolnić się od negatywnych uczuć i emocji. Wygraj z lękiem.

  21,10 zł 29,30 zł -28%
  Promocja
  W magazynie
 • 17,36 zł W magazynie

  Ebook

  Jeśli każdy dzień witasz ze zwątpieniem i niepokojem, mogą to być pierwsze oznaki depresji. Możliwe też, że została ona wywołana przeżyciami z dzieciństwa. Pokonaj depresję za pomocą wypróbowanych przez Autorkę technik. Odrzuć bagaż przeszłości.

  17,36 zł
  W magazynie
 • 22,00 zł W magazynie

  Ebook

  Dzięki tej książce odkryjesz, jak pozbyć się nieustannej gonitwy myśli, w pełni wykorzystasz swój potencjał, przestaniesz się martwić, a Twój organizm rozpocznie procesy ozdrowieńcze. Odzyskaj spokój i doceń każdą chwilę swego życia.

  22,00 zł
  W magazynie
 • 35,73 zł W magazynie

  Ebook

  Poznaj wyjątkową technikę samouzdrawiania opartą na medytacjach. Autor udostępnia praktyki medytacyjne, dzięki którym zmienisz nastawienie do otoczenia, nurtujących Cię spraw i odczuwanych dolegliwości. Przyjmij wsparcie w procesie uzdrawiania.

  35,73 zł
  W magazynie
 • 22,30 zł 34,30 zł -35% W magazynie

  Ebook

  Czas przestać wstydzić się wzdęć oraz zrozumieć sygnały, jakie Ci one wysyłają. Autor wyjaśnia skomplikowane procesy zachodzące w ludzkich jelitach i dostarcza niezliczonych wskazówek dotyczących optymalizacji trawienia. Wzdęcia? Gazy? To już przeszłość!

  22,30 zł 34,30 zł -35%
  Promocja
  W magazynie
 • 36,27 zł W magazynie

  Ebook

  Autor opisuje biofizykalne metody terapeutyczne, biorezonans i terapię częstotliwościową eliminujące chroniczne i nieuleczalne choroby. Dowiesz się, co skrywają i dlaczego mogło dojść do zachorowania. Praktyczne rozwiązania wielu problemów zdrowotnych.

  36,27 zł
  W magazynie
 • 31,18 zł W magazynie

  Ebook

  Autorka na nowo opracowała metody jogiczne, by zaspokoić potrzeby kultury siedzącej, potrzebującej wsparcia dla zdrowia. W poradniku znajdziesz 100 pozycji jogi i ćwiczeń, które można wykonywać na krześle w zaledwie kilka minut dziennie.

  31,18 zł
  W magazynie
 • 31,73 zł W magazynie

  Ebook

  Kardiolog ujawnia prawdziwe przyczyny chorób serca i układu krążenia. Opisuje sposoby zapobiegania oraz znaczenie diety Paleo dla zdrowia. Pomoże Ci pozbyć się toksyn, wzmocnić serce, uniknąć zawału, udaru mózgu czy nadciśnienia. Nowe serce z dietą Paleo.

  31,73 zł
  W magazynie
 • 22,00 zł W magazynie

  Ebook

  To stres powoduje przybieranie na wadze, a związane z nim hormony przyspieszają odkładanie się tłuszczu na brzuchu. Bestsellerowy autor prezentuje 12-tygodniowy plan pozwalający dezaktywować działanie hormonów stresu. Czas na relaks i idealną linię!

  22,00 zł
  W magazynie
 • 35,73 zł W magazynie
  Nowość

  Ebook

  Dowiedz się jakie problemy medyczne obecnie leczy się marihuaną. Nauczysz się dawkowania oraz metod podawania tego leku. Odkryjesz przepisy na samodzielne wykonanie olejów, nalewek, soku, masła oraz dań głównych. Konopie – lekarstwo z natury!

  35,73 zł
  W magazynie
 • 49,55 zł W magazynie

  Ebook

  Poznasz przyczyny powstawania nowotworów oraz najnowsze techniki diagnostyczne. Autorzy, lekarze z długoletnim doświadczeniem, opisują innowacyjne sposoby odżywiania i najskuteczniejsze terapie zapobiegające i leczace tę chorobę. Świadomie pokonaj raka.

  49,55 zł
  W magazynie
 • 49,55 zł W magazynie

  Ebook

  Jak nie dać się chorobom serca? Dowiesz się, co możesz zrobić, a kiedy zwrócić się do lekarza. Poznasz najskuteczniejsze metody terapeutyczne z medycyny konwencjonalnej, naturalnej, ajurwedy i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Serce Ci za to podziękuje!

  49,55 zł
  W magazynie
Znaleziono 22 produktów
na stronę