• Twój czas na rozwój

  • Darmowa dostawa

Astrologia indyjska

Astrologia indyjska

Wywodząca się z Indii astrologia wedyjska skupia się na analizie wpływu planet na dni tygodnia. Każda z nich powiązana jest z konkretnym dniem przy założeniu, że zaczyna się o wschodzie słońca. Wyróżnia się w niej lagny, czyli punkty zodiaku pojawiające się na wschodnim horyzoncie w momencie czyichś narodzin. Odpowiadają one za współpracę z innymi ludźmi, pomyślność finansową i małżeńską, jak również sławę i szacunek, jakimi cieszy się dana osoba.

Biżuteria okultystyczna, zwana również ezoteryczną, doskonale wspomaga noszące ją osoby na każdym kroku. Wywodząca się z niej biżuteria astrologiczna oparta na astrologii indyjskiej będzie stanowiła nie tylko piękną ozdobę, ale również wspaniale podkreśli znak zodiaku noszącej ją osoby. Dzięki niej przyciągniesz spojrzenia wszystkich wokół niczym gwiazda Bollywood i uzyskasz wsparcie w nawet najtrudniejszych momentach życia. Zapewni Ci je wiedza, że nawet gdy nie wszystko idzie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, czuwają nad Tobą gwiazdy, a moc ciał niebieskich może pokonać wszystkie przeciwności.

Jeśli interesują Cię konkretne rodzaje astrologicznych ozdób, zwróć uwagę na tagi umieszczone pod opisem danego przedmiotu. Polecamy również szereg doskonałych publikacji poświęconych astrologii, jak również profesjonalne horoskopy i szeroki wybór talizmanów z różnych kultur, w tym chińskie i runiczne.

Wybierz swój astrologiczny talizman!

Przepraszamy za niedogodności.

Brak wyników wyszukiwania. Spróbuj sformułować zapytanie w inny sposób.

Śledź nas na Facebooku