Kategorie

Śledź nas na facebooku

Oczyszczanie wątroby Znaleziono 5 produktów.

Znaleziono 5 produktów
 • 99,91 zł W magazynie
  Nowość

  Ebook

  Autor bestsellerów wyjaśnia w jaki sposób wyeliminowanie nadmiernego obciążenia wątroby usunie szerokie spektrum objawów i dolegliwości. Ty również oczyścisz ten organ i zaczniesz w pełni panować nad swoim zdrowiem. Bo zdrowie zaczyna się w wątrobie!

  99,91 zł
  W magazynie
 • 22,30 zł 34,30 zł -35% W magazynie

  Ebook

  Czas przestać wstydzić się wzdęć oraz zrozumieć sygnały, jakie Ci one wysyłają. Autor wyjaśnia skomplikowane procesy zachodzące w ludzkich jelitach i dostarcza niezliczonych wskazówek dotyczących optymalizacji trawienia. Wzdęcia? Gazy? To już przeszłość!

  22,30 zł 34,30 zł -35%
  Promocja
  W magazynie
 • 25,55 zł 39,30 zł -35% W magazynie

  Ebook

  Autor łączy potrzeby duchowe człowieka z koniecznością dbania o swoje ciało. Kwestionuje mylne przekonania i pokazuje, jak wyplątać się z emocjonalnych ograniczeń i fizycznych barier, które sami sobie stworzyliśmy. To Ty decydujesz, jak Ci się żyje!

  25,55 zł 39,30 zł -35%
  Promocja
  W magazynie
 • 44,91 zł W magazynie

  Ebook

  Kamienie żółciowe powodują powstawanie wielu poważnych chorób. Każdy może samodzielnie je zdiagnozować oraz wyeliminować. Autor ujawnia prawdziwe skutki obecności kamieni żółciowych powodujących zatory w wątrobie. Nie ryzykuj – oczyść wątrobę już dziś!

  44,91 zł
  W magazynie
 • 26,55 zł W magazynie
  Nowość

  Ebook

  Jedynym organem w organizmie, który może się samodzielnie zregenerować, jest wątroba. Dzięki kompleksowemu programowi jej odmładzania poprzez optymalne odżywianie i ćwiczenia zyskasz zdrowie i unikniesz groźnych chorób. Możesz uzdrowić swoją wątrobę!

  26,55 zł
  W magazynie
Znaleziono 5 produktów