Obniżona cena! Tablice spirytystyczne Ouija. Podręcznik bezpiecznego kontaktowania się z duchami Powiększ
EAN 9788373776913
ISBN 978-83-7377-691-3
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 192
Oprawa miękka

Tablice spirytystyczne Ouija. Podręcznik bezpiecznego kontaktowania się z duchami

01001973

Autor: Alexandra Chauran

Studio Astropsychologii

Spirit Boards for Beginners: The History & Mystery of Talkin

24 godziny + czas dostawy

Dzięki dokładnym instrukcjom Autorki będziesz mógł w pełni bezpiecznie czerpać informacje i wsparcie z zaświatów.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

34,30 zł

Oszczędzasz:

12,35 zł

Cena internetowa:

21,95 zł

-36%

34,30 zł

Opis

Z tablicami Ouija wiąże się wiele tajemnic, ale ludzie zawsze pragnęli kontaktować się z ich pomocą ze światem duchów. Ta książka stanowi znakomite źródło wiedzy w tej kwestii. Dokładny opis zastosowania tablic Ouija pozwoli Ci nie tylko nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi czy osobistym przewodnikiem duchowym, ale także uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Twoich związków, zdrowia czy kariery. Autorka oferuje kompletną wiedzę, byś mógł podjąć pracę z tablicą Ouija. Bez względu na to, jakiej informacji potrzebujesz, możesz liczyć na wsparcie z Drugiej Strony. Bardzo ważne jest jednak zachowanie zasad bezpieczeństwa, które opisuje Autorka. W książce znajdziesz także inne tajemne praktyki, takie jak channeling czy pisanie automatyczne. Odpowiedzi pod Twoimi palcami.

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2015-08-20

Czy to tylko dobra zabawa?

Alexandra Chauran w dwóch pierwszych częściach swojej książki serwuje czytelnikom podstawowe informacje na temat historii powstania tablic i jej losów na przestrzeni wieków, z ciekawym akcentem na dziewiętnasty wiek. I muszę przyznać, że to część, która wydała mi się o wiele mniej interesująca, bowiem to prawdziwe historie, jakie znajdziecie na łamach tej publikacji, przykuwają największą uwagę. A jest ich naprawdę sporo. Ciekawostką okazały się dla mnie także fakty pod postacią pisania książek z użyciem tablicy Quija. Czy duchy mogą dyktować całe tomy słów, które układają się następnie w fabułę książki? I to nie byle jakiej, bo książki, która otrzymuje nagrodę? Przyznacie, że to ciekawe.

Dla czytelników, którzy w opozycji do mnie, czyli osoby, która traktuje tablice Quija jako ciekawostkę, podchodzą do tego tematu bardzo poważnie z pewnością ucieszy wiadomość, iż Alexandra Chauran zawarła w swojej publikacji wiele praktycznych porad dotyczących używania tablic. Porad odnoszących się do bezpieczeństwa ich użycia, najlepszej pory do seansu, a także jak wytropić oszusta, który bazuje na naiwności innych.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-08-18

A może by tak pogawędka z duchem?

Alexandra Chauran w swojej książce o tablicach spirytystycznych wprowadza nas do świata duchów i ma na celu przedstawić nam bezpieczne dla obu stron sposoby kontaktowania się ze zmarłymi. Początkowo otrzymujemy kilka informacji na temat historii tablicy Ouija – co oznacza nazwa, skąd ona pochodzi i do czego służy. Ważne i bardzo istotne dla całego procesu fakty znajdują się w rozdziale kolejnym „Jak używać tablicy Ouija”. Okazuje się, że trzeba wziąć pod uwagę czas, miejsce i wiele innych czynników. Nie mogło również zabraknąć metod ochrony przed skorzystaniem z owej tablicy.
Autorka przytacza prosty sposób na korzystanie z niej, podaje przykładowe pytania, jakie możemy zadać duszy, z którą się skontaktowaliśmy oraz co ciekawe, wspomina o tym, że sami niechcący możemy wpłynąć na jej ruchy. Ciekawym rozdziałem jest ten, w którym umieszczone zostały „upiorne historie” związane z seansami spirytystycznymi – gratka dla fanów horrorów i gęsiej skórki na plecach. Jednak pojawiają się również historie zabawne, bo jak widać, duchy nie tracą poczucia humoru.
Cała recenzja na: http://www.bookeaterreality.blogspot.com/p/parapsychologicznie-5.html

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-01-05

Tablice spirytystyczne są narzędziem komunikacji i źródłem wiedz

Wreszcie ukazała się książka, która naucza bezpiecznego korzystania z tablic spirytystycznych i kontaktów z duchami. Myślę, że każdy, przynajmniej w młodości, był świadkiem czy uczestniczył w jakimś magicznym rytuale, w którym kontaktowano się z duchami. Mogła to być niewinna zabawa. Jednak mało kto zastanawiał się nad bezpieczeństwem tego procederu. Dzięki tej książce, każdy będzie mógł nie tylko poznać metody kontaktowania się z duchami, ale przede wszystkim zdobędzie wiedzę na temat bezpieczeństwa takich praktyk.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Tablice spirytystyczne Ouija. Podręcznik bezpiecznego kontaktowania się z duchami

Tablice spirytystyczne Ouija. Podręcznik bezpiecznego kontaktowania się z duchami

Dzięki dokładnym instrukcjom Autorki będziesz mógł w pełni bezpiecznie czerpać informacje i wsparcie z zaświatów.

W pakiecie taniej