Obniżona cena! S l Powiększ

Sól. Lecznicze właściwości

01001894

Autor: Iwan Nieumywakin

Wydawnictwo Vital

Соль. Мифы и реальность

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

24,70 zł

W każdym domu jest sól. To najpopularniejsza przyprawa i środek konserwujący na świecie stosowany przez ludzkość od tysięcy lat. Jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Autor książki, znany rosyjski lekarz i naturopata – Iwan Nieumywakin – stworzył kompleksowy poradnik o soli, w którym szczegółowo opisuje różne jej rodzaje. Głównie skupia się na wykorzystaniu leczniczych właściwości soli. Autor prezentuje zasady jej stosowania w codziennej diecie i tym samym rozwiewa wszelkie kontrowersje, które powstały w ostatnich latach. Proponuje wiele terapii solnych, które są pomocne w odzyskaniu pełni zdrowia. Poznasz przepisy z jej zastosowaniem, oparte na nowoczesnych technikach terapeutycznych medycyny konwencjonalnej. Cała prawda o soli!

EAN9788381684262
ISBN978-83-8168-426-2
Rok wydania2018
Numer wydaniaVI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron120
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-12-06

Zdrowa sól

Potrawy bez soli nie mają smaku, a mój lekarz wręcz zabronił mi jej używać ze względy na stan mojego zdrowia. Z tej książki poznałem inną opinię lekarza, autora, który dokładnie wyjaśnia jakie działanie na organizm ma sól. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że zwykła sól spełnia tyle zadań w organizmie. Dzięki tej książce wreszcie zadbam o swoje zdrowie. Polecane terapie działają rewelacyjnie na całe ciało.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-12-21

O soli

Sól - znana od wieków, nazywana „pokarmem bogów” gości na naszych stołach i trudno wyobrazić sobie bez niej codzienne posiłki. Ceniona była już w starożytności także jako środek płatniczy. Trudno powiedzieć jak dawno i kiedy dokładnie została odkryta. Przypuszczalnie sprawił to przypadek.Sól używana jest codziennie w naszej kuchni. Bez niej nasze potrawy byłyby mdłe i bez smaku. To niewątpliwie najpopularniejsza przyprawa ale także środek konserwujący stosowany na świecie od tysięcy lat. Jest nie tylko niezbędna w kuchni ale także potrzebna do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Mimo, że używamy jej każdego dnia, to jednak nasza wiedza o niej jest uboga.

Książka pokazuje sól nie tylko w zastosowaniu w kuchni ale także jako sposób na różne dolegliwości. Przedstawia różne rodzaje soli, ich historię, zalety, wady, sposoby wydobywania, skład chemiczny. Analizuje jej wpływ na nasz organizm, podpowiada jak solić potrawy dla dzieci, w jakich ilościach powinniśmy ją spożywać, jak mądrze się odżywiać, co powinniśmy jeść a czego unikać, jak zapobiegać odwodnieniu organizmu, jak stworzyć własne kompozycje przypraw oparte na naturalnych składnikach. Poza tym autor skupia się na terapeutycznych właściwościach soli i podaje rozmaite receptury na różne schorzenia oraz dolegliwości organizmu.

Recenzja pochodzi z mojego bloga, na którym jest w wersji rozszerzonej: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2013/12/64-sol.html


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Sól. Lecznicze właściwości

  Sól. Lecznicze właściwości

  W każdym domu jest sól. To najpopularniejsza przyprawa i środek konserwujący na świecie stosowany przez ludzkość od tysięcy lat.