BIO Sok Noni 100% z Hawajów (1000ml) HANOJU Powiększ

BIO Sok Noni 100% z Hawajów (1000ml) HANOJU

23223177

HANOJU Deutschland GmbH

7 dni + czas dostawy

7 dni


  Nasza cena:

  89,00 zł

  BIO Sok Noni

  Sok z Noni to czysty, w pełni naturalny sok, produkowany wyłącznie z dojrzałych owoców. Produkcja odbywa się metodą tradycyjną, dojrzałe owoce są ręcznie zrywane, myte i układane warstwami. Pod ciężarem owoców wycieka z nich sok.
  Noni zaleca się stosować na alergie, artretyzm, problemy układu oddechowego, układu krążenia, układu odpornościowego, układu trawiennego, reumatyzm, miażdżycę.
  Sugerowane spożycie:
  Ważne, aby przyjmować go regularnie, najlepiej dwa razy dziennie. Przed otwarciem opakowania, dokładnie wstrząsnąć butelką w celu dokładnego wymieszania składników soku. Po otwarciu sok z Noni należy przechowywać wyłącznie w lodówce i nie dłużej jak 4 tygodnie.
  Zalecana porcja:
  Dorośli 30 ml soku 2 razy dziennie, dzieci 15 ml soku dwa razy dziennie, najlepiej pół godziny przed posiłkiem.
  Składniki:
  100% sok z owoców gatunku Morinda citrifolia L., 100% organiczny
  Pojemność:
  1000 ml świeżo wyciśniętego soku z owoców gatunku Morinda citrifolia L., bez dodatku wody, konserwantów i innych dodatków
  Cechy produktu:
  Sok został poddany inowacyjnemu procesowi pasteryzacji HTST (high-temperature short-time), która polega na utrwaleniu soku w wysokiej temperaturze (85 °C), w krótkim czasie (15 sekund). Taki sposób termicznego utrwalania żywności pozwala zachować wartości odżywcze soku.
  Oryginalne produkty HANOJU są bezpieczne i łatwo przyswajalne przez organizm. Nie zawierają dodatku cukru, glutenu, ani chemicznych barwników i aromatów.
  Przy produkcji naszego soku najwyższe standardy zachowane są na wszystkich jej etapach od uprawy samej rośliny, przez metody pozyskiwania soku, transport i butelkowanie.     
  Producent:
  HANOJU Deutschland GmbH Zum Rennplatz 6, 49401 Damme
  EAN0

  Polecamy również

  Napisz opinię

  BIO Sok Noni 100% z Hawajów (1000ml) HANOJU

  BIO Sok Noni 100% z Hawajów (1000ml) HANOJU