BIO Sok Noni 100% z Hawajów (1000ml) HANOJU Powiększ

BIO Sok Noni 100% z Hawajów (1000ml) HANOJU

23223177

HANOJU Deutschland GmbH

7 dni + czas dostawy

7 dni


Nasza cena:

89,00 zł

BIO Sok Noni 100% z Hawajów
Właściwości:
Sok z Noni to czysty, w pełni naturalny sok, produkowany wyłącznie z dojrzałych owoców. Produkcja odbywa się metodą tradycyjną, dojrzałe owoce są ręcznie zrywane, myte i układane warstwami. Pod ciężarem owoców wycieka z nich sok.
Noni zaleca się stosować na alergie, artretyzm, problemy układu oddechowego, układu krążenia, układu odpornościowego, układu trawiennego, reumatyzm, miażdżycę.
Sugerowane spożycie:
Ważne, aby przyjmować go regularnie, najlepiej dwa razy dziennie. Przed otwarciem opakowania, dokładnie wstrząsnąć butelką w celu dokładnego wymieszania składników soku. Po otwarciu sok z Noni należy przechowywać wyłącznie w lodówce i nie dłużej jak 4 tygodnie.
Skład:
100% sok z owoców gatunku Morinda citrifolia L., 100% organiczny
Zalecana dawka:
Dorośli 30 ml soku 2 razy dziennie, dzieci 15 ml soku dwa razy dziennie, najlepiej pół godziny przed posiłkiem.
Pojemność:
1000 ml świeżo wyciśniętego soku z owoców gatunku Morinda citrifolia L., bez dodatku wody, konserwantów i innych dodatków
Cechy produktu:
Sok został poddany inowacyjnemu procesowi pasteryzacji HTST (high-temperature short-time), która polega na utrwaleniu soku w wysokiej temperaturze (85 °C), w krótkim czasie (15 sekund). Taki sposób termicznego utrwalania żywności pozwala zachować wartości odżywcze soku.
Oryginalne produkty HANOJU są bezpieczne i łatwo przyswajalne przez organizm. Nie zawierają dodatku cukru, glutenu, ani chemicznych barwników i aromatów.
Przy produkcji naszego soku najwyższe standardy zachowane są na wszystkich jej etapach od uprawy samej rośliny, przez metody pozyskiwania soku, transport i butelkowanie.
Uwagi:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.
Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia duże znaczenie ma zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.
Producent:
HANOJU Deutschland GmbH Zum Rennplatz 6, 49401 Damme

Hanoju to uznany niemiecki producent szerokiej gamy suplementów diety, produktów ekologicznych, produktów egzotycznego pochodzenia oraz soków. Filozofia firmy opiera się na trzech filarach: pozyskiwaniu produktów z najwyższej jakości certyfikowanych upraw, przetwarzaniu i pakowaniu produktów zgodnie z najwyższymi standardami, oraz innowacyjności, której szczególnym wyrazem jest ciągłe poszerzanie oferty. Źródło pochodzenia wszelkiego rodzaju suplementów diety oraz produktów ekologicznych jest kluczowym czynnikiem decydującym o ich wartości, skuteczności oraz bezpieczeństwie.
Ceryfikat ekologiczny D-NI-006-19649-BCD wydany przez ABCeRT AG
Hanoju pod tym względem należy do absolutnej czołówki producentów w branży. Potwierdzeniem tego są uznane i najważniejsze certyfikaty zgodne z normami Unii Europejskiej. Podstawowymi kryteriami, którymi kieruje się firma Hanoju są bezpieczeństwo, czystość oraz optymalna zawartość substancji czynnych. Parametry te nigdy nie są przedmiotem kompromisu i mają swoją cenę. Najistotniejsze jest dostarczenie Klientom najwyższej jakości produktów.
EAN 0

Polecamy również

Napisz opinię

BIO Sok Noni 100% z Hawajów (1000ml) HANOJU

BIO Sok Noni 100% z Hawajów (1000ml) HANOJU