Prastara terapia jajem Powiększ
EAN9788373772854
ISBN9788373772854
Oprawamiękka

Prastara terapia jajem

01001519

Autor: Tadeusz Piotr Szewczyk

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Autor odkrywa przed nami tajemnice prastarych metod leczniczych: terapii jajem i konchowania uszu.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

14,90 zł

Oszczędzasz:

2,20 zł

Cena internetowa:

12,70 zł

Opis

Autor odkrywa przed nami tajemnice prastarych metod leczniczych: terapii jajem i konchowania uszu, które są możliwością odzyskania energii życiowej głęboko skrywanej w chorym ciele człowieka. Żółtko ma niezwykłą moc terapeutyczną i jako symbol życia może być wyrocznią w rozpoznawaniu i leczeniu niektórych schorzeń. Natomiast konchowanie uszu pozwala pozbyć się uciążliwych bólów głowy, szumów i dzwonienia, a także sprawić, że minie depresja i znów będziemy optymistycznie patrzeć na świat.Obie prastare metody naszych babć w świecie współczesnym zyskują nowy wymiar: tworzą nić porozumienia pomiędzy światem naszych przodków, a dzisiejszymi przedstawicielami medycyny naturalnej. W tym świecie posiadają ogromną moc życiodajnego źródła zdrowia psychicznego i fizycznego. Warto poznać tajniki wiedzy, która w dawnych czasach była szeroko stosowana.

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2009-04-06

Książkę polecił mi kolega, w momencie, gdy byłam chora. Przyznam, że na początku miałam duże obiekcje i sceptyczne nastawienie do tego rodzaju zabiegów, ale gdy przycisnął mnie bardziej ból ucha i zatok, postanowiłam spróbować, ponieważ nie miałam i tak nic do stracenia.
Wypróbowałam świecowanie uszu i byłam mile rozczarowana, gdyż już po pierwszym zabiegu poczułam znaczną poprawę, a po drugim ? mój stan zdrowia wrócił do normy. Cieszę się, że otworzyłam się i spróbowałam takiej metody leczenia. Mogę śmiało polecić innym, ponieważ przekonałam się na własnej skórze. A w książce jest to bardzo dokładnie przedstawione.

  Oceń 
  2008-03-06

  Ale jaja! Kurze żółtko i leczenie. To nie mieści się w głowie! Trudno uwierzyć, że metody "szeptuch" (czyli uzdrowicielek) z Kresów mogą skutkować we współczesnych czasach. Jednak coś musi w tym być, bo nawet zjadanie jajecznicy jest przyjemnością. A jaki wspaniały może być relaks, gdy leżymy sobie wygodnie na łóżku i ktoś masuje nas żółtkiem po ciele. Nasze energia wyzwala się i ciało powraca do zdrowia. To niesamowite, doskonałe doznanie możliwe tylko dla wtajemniczonych w "kurzą terapię". Pan Tadeusz Szewczyk rozjaśnił mój umysł i w końcu skierował moje myśli na właściwy tor: gdy jem jajko zastanawiam się, jak wiele ono może zrobić dla mojego zdrowia.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię

   Prastara terapia jajem

   Prastara terapia jajem

   Autor odkrywa przed nami tajemnice prastarych metod leczniczych: terapii jajem i konchowania uszu.

   W pakiecie taniej

   Brak tej pozycji na stanie.

   Specjalnie dla Ciebie proponujemy: