Dyfuzor zapachowy French lavender / LAWENDA (45ml) Powiększ

Dyfuzor zapachowy French lavender / LAWENDA (45ml)

10237009

Bolsius Aromatic

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Nasza cena:

17,90 zł

Bolsius Aromatic French Lavender / Lawenda.

Lawenda - bryza znad fioletowych pól lawendy w Prowansji, która niesie z sobą pełny, naturalny zapach kwitnącej lawendy. Uspokaja i koi nerwy. Dyfuzor o lawendowym zapachu sprawi, że aromat będzie stale wyczuwalny w domu.

Działanie dyfuzora jest proste : ratanowe patyczki stoją w eleganckiej butelce z płynną esencją zapachową. Patyczki w naturalny sposób absorbują płyn, a następnie uwalniają w domu wspaniały zapach. Patyczki ratanowe mają gąbczastą strukturę plastra miodu połączone powietrznymi kieszonkami. Kiedy włożymy je do olejku, wchłania się on powoli wypełniając te kieszonki idąc w górę. Dzieje się tak tylko jeżeli użyjemy odpowiedniego olejku specjalnie zaprojektowanego, aby dobrze się wchłaniał. Zbyt gęsty nie wchłonie się. Płyn nie zawiera alkoholu i jest bezpieczny w użyciu. Specjalny skład sprawia, że zapachy są żywe i czyste, tak samo jak prawdziwe zapachy natury. Można z łatwością regulować intensywność zapachu poprzez stosowanie większej lub mniejszej ilości patyczków.

Dyfuzory zapewniają długotrwały, stały zapach, który przy opakowaniu 45 ml utrzymuje się od czterech do sześciu tygodni.

Uwagi do użytkowania dyfuzorów :
używaj patyczków, które są dwa razy dłuższe od wazonika lub wysokości płynu. Jeżeli są dłuższe, możemy je przyciąć.
aby zapach mocniej pachniał, po prostu odwróć patyczki uwalniając końcówki zamoczone w olejku, które zaczną mocno parować i pachnieć intensywnie.
stawiaj dyfuzor w lekkim przeciągu, czyli w miejscu gdzie się często chodzi, aby zapach mógł się roznosić po większej powierzchni.
używaj tylko tyle patyczków ile potrzebujesz. Małe pokoje, łazienka czy toaleta potrzebują mniej patyczków niż duży salon czy sklep, dlatego wyjmij kilka patyczków i zawiń w folię, tak aby płyn nie wyparował lub wsiąkł w szufladę.
odwracaj patyczki za pomocą papieru toaletowego lub chusteczki, gdyż zapach niektórych olejków może być bardzo intensywny, a sam olejek może podrażnić uczuloną skórę.
jeżeli chcesz zmienić zapach dolewając inny z zapasowych butelek, pamiętaj o wymianie patyków rattanowych,
nie rozcieńczaj olejków wodą ani żadnym innym płynem (zwłaszcza olejem), ponieważ patyczki ze względu na swoją strukturę nie wchłoną go.
zimą patyczki wysychają szybciej ze względu na wilgotność powietrza.

Dyfuzor zapewnia długotrwały, stały zapach, który przy opakowaniu 45 ml utrzymuje się od czterech do sześciu tygodni.

Skład zestawu : butelka z olejkiem (45ml) + 8 rattanowych patyczków (17cm) + ozdobne opakowanie

Wymiary : 17 x 6 x 6 cm

EAN 0

Polecamy również

W pakiecie taniej

Napisz opinię

Dyfuzor zapachowy French lavender / LAWENDA (45ml)

Dyfuzor zapachowy French lavender / LAWENDA (45ml)

Dyfuzor zapachowy French lavender / LAWENDA (45ml)