Nowy szamanizm Powiększ

Nowy szamanizm

01001518

Autor: Wojciech Jóźwiak

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

28,90 zł

Nasza cena:

24,60 zł

Czy Twój sąsiad jest szamanem? Odpowiadasz bez namysłu: Nie. Uważasz, że byś zauważył gdyby biegał odziany w pióropusz i spódniczkę z liści odprawiając pradawne rytuały wokół ogniska.
Wojciech Jóźwiak otworzy Twoje oczy, poszerzy horyzonty i uświadomi, czym jest współczesny szaman. Ponadto dostaniesz niepowtarzalną szansę na zostanie szamanem i wykorzystanie dobroczynnej energii naszej planety do leczenia swego ciała jak i duszy. Jest to jedyna w Polsce pozycja przedstawiająca współczesne oblicze szamanizmu i jednocześnie ukazująca jego obecność w historii i wierzeniach Słowian. Połącz więc fascynującą lekturę z nauką i pozwól naturze pomóc sobie i bliskim  osobom.
EAN9788373772922
ISBN978-83-7377-292-2
Ilość stron249
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2008-03-06

estem magistrem historii i w dużej mierze z tego właśnie powodu sięgnąłem po tą książkę. Byłem mile zaskoczony fachową wiedzą w niej zawartą. Po raz pierwszy ktoś napisał prawdę na temat dawnych wierzeń. Autor pozbawił teorię szamanizmu zakłamanej otoczki podkultury i przedstawił wszystko takim jak było naprawdę. Gorąco polecam każdemu, kto chce poszerzać swoje horyzonty.

  • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Nowy szamanizm

Nowy szamanizm

Wojciech Jóźwiak otworzy Twoje oczy, poszerzy horyzonty i uświadomi, czym jest współczesny szaman.