Tarot bez tajemnic Powiększ

(Ebook) Tarot bez tajemnic

01001694E

Autor: Beata Matuszewska

Studio Astropsychologii

24 godziny


Zobacz książkę 20,60 zł

Ebook

Cena katalogowa:

19,90 zł

Nasza cena:

18,09 zł

Tarot – pamiątka pozostawiona przez cywilizację Atlantów, dzieło szatana, czy dar od Boga?

Odczytywanie przyszłości, szukanie odpowiedzi na pytania o sens istnienia – możesz go pytać o wszystko. Dzięki szczegółowej interpretacji wszystkich kart Arkan Wielkich i Małych oraz rozkładom możesz wejść w krainę pełną alegorii i nietradycyjnego rozumienia świata. Porzuć uprzedzenia i mity, poznaj fakty i bogatą historię karta staną się one Twoim partnerem, przewodnikiem i przyjacielem.

 

Dowiedz się, jaką historię dla Ciebie opowie 78 mądrych kart.

 

Beata Matuszewska – sopocka tarocistka i astrolog, pisarka, poetka, felietonistka. Od dwudziestu lat zajmuje się leczeniem ciała i ducha metodami niekonwencjonalnymi. Nie przypomina stereotypowej wróżki: pracuje bez czarnego kota i szklanej kuli. W pracy z Tarotem kieruje się prostymi zasadami: optymizmem, szacunkiem do drugiego człowieka i zachowaniem dyskrecji.

EAN
ISBN 978-83-7377-633-3
Rok wydania 2010
Rozmiar ebook EPUB-4,1 MB,MOBI-8,2 MB
Format ebook EPUB,MOBI
Zabezpieczenie WATERMARK

Napisz opinię

Tarot bez tajemnic

Tarot bez tajemnic

Tarot odsłania przed Tobą swoje tajemnice. Odkryj je poznając jego najważniejsze zasady. Skorzystaj z zaprezentowanych w książce rozkładów lub wykreuj własne układy kart. Otwórz umysł i serce, i pytaj tę niezwykłą talię o wszystko, co tylko chcesz.

Tagi: