Bransoletka ze stali chirurgicznej z magnesami, czarna z lśniącymi ogniwami Powiększ

Bransoletka ze stali chirurgicznej z magnesami, czarna z lśniącymi ogniwami

14250058

SPERKY

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


Nasza cena:

56,00 zł

Bransoletka ze stali chirurgicznej złożona z lśniących skrzyżowanych elementów w kształcie litery "X". Pomiędzy nimi znajdują się łączniki w kształcie owalu. Po wewnętrznej stronie w każdym ogniwie osadzono emaliowane magnetyczne kuleczki w czarnym, czerwonym, białym i srebrnym kolorze. Zapięcie motylkowe.

Szerokość: 6 mm

Długość: 210 mm

Zastosowany metal: nierdzewna stal chirurgiczna 316L


Informacje ogólne:
Stal 316L
Stal chirurgiczna nie ulega odkształceniom i nie łamie się, nie zmienia koloru, nie ulega zmatowieniu i nie traci blasku, jest hipoalergiczna oraz nie rdzewieje.
Najbardziej odporna na korozję jest seria 300 –  dzięki czemu znalazła zastosowanie w medycynie (gatunek stali 316L stosuje się do śrub podtrzymujących złamane kości czy drutów do protetyki stomatologicznej) oraz w produkcji biżuterii.
Biżuteria wykonana ze stali szlachetnej 316L konkuruje swoimi zaletami z biżuterią sztuczną i srebrną. Nie wymaga szczególnego traktowania, w przeciwieństwie do biżuterii złotej i srebrnej, nie trzeba jej polerować, nie śniedzieje. Zwana jest potocznie stalą jubilerską, stalą chirurgiczną, stalą austeniczną lub stalą INOX (nieutleniający się, żaroodporny lub nierdzewny). Często na biżuterii jest również oznaczenie: stainless steel, jest to angielskie oznaczenie właśnie stali 316L.
Magnetoterapia czyli oddziaływanie magnesów:
Kiedy magnes zostaje przyłożony biegunem północnym do ciała, mięśnie i tkanki miękkie wydłużają się i relaksują, fale pola magnetycznego przechodzą przez tkanki i zostają wzbudzone prądy wtórne. Kiedy te prądy zderzają się z falami magnetycznymi, dochodzi do uderzeń cieplnych w elektrony w komórkach ciała. Uderzenia termalne są bardzo skuteczne w redukowaniu obrzęku mięśni i bólu.
Ruch hemoglobiny w naczyniach krwionośnych zostaje przyspieszony, co zostało zaobserwowane zarówno w badaniach termograficznych, jak i w badaniach medycyny nuklearnej. Zawartość wapnia, cholesterolu i kwasu mlekowego we krwi ulega wyraźnemu zmniejszeniu. “Krew zmęczona” zostaje oczyszczona i zwiększa się jej cyrkulacja.

W początkowej fazie noszenia biżuterii magnetycznej wiele osób odczuwa ciepło, rumieniec na twarzy, a u niektórych w ciągu dziesięciu minut ustępują bóle, na które do tej pory narzekali (ból głowy, ramienia, brzucha, itp.) U wielu osób w krótkim czasie następuje łatwość w oddychaniu, przestają kaszleć, nie krztuszą się.

Niektórzy odczuwają przypływ energii, lekkość, jakby dostali skrzydeł i chcieli latać, inni zaś stają się senni, szybko zasypiają, dobrze wypoczywają i wysypiają się “jak małe dzieci”.
EAN

Polecamy również

W pakiecie taniej

Napisz opinię

Bransoletka ze stali chirurgicznej z magnesami, czarna z lśniącymi ogniwami

Bransoletka ze stali chirurgicznej z magnesami, czarna z lśniącymi ogniwami

Stalowa bransoletka czarnego koloru, lśniące ogniwa "X" z owalnymi łącznikami, różnokolorowe magnesy.

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: