Obniżona cena! Feng shui sekret szczęścia, miłości i bogactwa Powiększ

Feng shui sekret szczęścia, miłości i bogactwa

01001508

Autor: Marzena Gęsiarz

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

29,80 zł

Nasza cena:

21,46 zł

Feng shui to świat magiczny ukazujący prawdziwą wartość przestrzeni otaczającej każdego człowieka. Odczuj i sprawdź, czym jest umiejętność dekorowania wnętrza dla człowieka, pragnącego zmienić swoje życie.
Droga do idealnego ładu jest długa: zaczyna się od bałaganu i prowadzi do uporządkowanego dobierania kolejnych elementów wyposażenia i wystroju domu, wymaga ona naszego zaangażowania w świat idei wywodzących się z kultury chińskiej, które uzyskały nowy wymiar we współczesnym świecie.
Teraz Ty możesz zostać swoim własnym konsultantem feng shui - zacznij od porządków. Tak, po prostu zrób porządek i stań się najlepszym kreatorem swojej indywidualnej przestrzeni.
EAN9788373772786
ISBN978-83-7377-278-6
Rok wydania2009
Numer wydania2
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron259
Oprawamiękka

Opinie

Oceń 
2008-03-06

Książka Pani Marzeny Gęsiarz jest doskonałym sposobem poszukiwania użytecznych rozwiązań przestrzennych wokół siebie, o ile poznamy zasady stosowania feng shui. Z zawodu jestem architektem i choć wiele wiedziałem o tej chińskiej sztuce tworzenia przestrzeni w książce Pani Marzeny odnalazłem nowe inspiracje do swojej pracy. Na nowo spojrzałem na swój dom i swoje otoczenie. Autorka poprowadziła mnie drogą filozofii chińskiej do użytecznych form jej stosowania w tak ważnym miejscu jakim jest dom, parapet z pięknym kwiatem czy szafa pełna niepotrzebnych ubrań.

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Feng shui sekret szczęścia, miłości i bogactwa

    Feng shui sekret szczęścia, miłości i bogactwa

    Teraz Ty możesz zostać swoim własnym konsultantem feng shui – zacznij od porządków.