ZIELONA CYTRYNA - Naturalny olejek eteryczny (12ml) Powiększ

ZIELONA CYTRYNA - Naturalny olejek eteryczny (12ml)

08141149

Naturalne Aromaty

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


Nasza cena:

7,00 zł

Zielona cytryna - w 100% Naturalny olejek eteryczny
Naturalne Olejki Zapachowe to stężone wyciągi z roślin, owoców, kwiatów, ziół, drzew, krzewów pozyskiwane na drodze destylacji i posiadające określone właściwości terapeutyczne. Dzięki połączeniu czynników naturalnych korzyści odnosi zarówno ciało jak i umysł. Pozyskiwane esencje aromatyczne są stosowane w terapii wspomagającej leczenie. Przynoszą ulgę i relaks , a także uwodzą nas swoim przeogromnym bogactwem aromatów. Naturalny olejek eteryczny jest wyciągiem z jednej konkretnej rośliny z zachowaniem swoich właściwości parafarmaceutycznych. Naturalne olejki można stosować pojedynczo lub tworzyć mieszanki olejków o podobnych właściwościach.
Aromat:
Olejek eteryczny z zielonej cytryny jest prawdziwym poprawiaczem nastroju. Jego żywa, pulsująca i dynamiczna energia stymuluje nas, byśmy z radością szli do przodu.
Stężenie:
100%
Pojemność:
12 ml
Przykładowe zastosowania:
Odświeżanie powietrza
w domu - nasączyć gazik i wciągnąć go na początku odkurzania, w samochodzie - nasączyć wyschniętą choinkę samochodową lub uzupełnić wkład odświeżacza powietrza
Kominki do aromaterapii
rozcieńczyć kilka kropel olejku w odrobinie wody i umieścić mieszankę w kominku zapachowym, zapalić świecę podgrzewającą.

Informacje dodatkowe o naturalnym olejku z zielonej cytryny:
Posiada potężne działanie przeciwzapalne pomagając w leczeniu zapalenia jelita cienkiego.
Ze względu na jego uznane właściwości przeciwzakrzepowe, olejek polecany jest osobom z chorobami układu sercowo-naczyniowego.
Dzięki swojemu działaniu uspokajającemu łagodzi bóle związane z trawieniem oraz lękiem.
Olejek eteryczny z zielonej cytryny jest nutą głowy z zwyraźnie zaznaczonym egzotycznym akcentem. Co więcej olejek ten doskonale współgra z wieloma innymi olejkami eterycznymi, jak tymi pozyskiwanymi z lekko gorzkich cytrusów (grapefruit, cytryna zwyczajna czy cedrat, zielona mandarynka, bargamota lub gorzka pomarańcza), nutami kwiatowymi jak geranium czy ylang ylang, oraz aromatami jak bazylia czy mięta bergamotka dla zapewnienia uczucia świeżości.

Terapeutyczne zastosowanie naturalnych olejków eterycznych:
PIELĘGNACJA TWARZY: 1 kroplę olejku, dodać do jednorazowo stosowanej porcji kosmetyku na twarz - kremu, fluidu pielęgnacyjnego lub żelu. Przed rozprowadzeniem na twarzy, olejek i kosmetyk połączyć na dłoni. Powstały preparat delikatnie wmasować w skórę, unikając kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu, przemyć je obficie wodą.
 PIELĘGNACJA CIAŁA: olejek i kosmetyk do ciała (krem, balsam, żel, mleczko lub inny kosmetyk do ciała) połączyć każdorazowo w proporcjach 1- 2 krople olejku/olejków z 10 ml kosmetyku do ciała. Olejek i kosmetyk połączyć bezpośrednio przed wmasowaniem w skórę.
 MASAŻ RELAKSACYJNY I PIELĘGNACYJNY: olejek i olej bazowy połączyć każdorazowo w proporcjach 2-3 kropli olejku/olejków z 10 ml oleju/olejów bazowych (aromaterapeutyczny preparat do masażu przygotować przed przystąpieniem do zabiegu).
 PEELING CIAŁA: 3 łyżki sypkiego drobnego cukru lub soli, połączyć z 2 łyżkami oleju i 2-3 kroplami olejku eterycznego. Olejek można również dodać do gotowego peelingu dodając 1 kroplę olejku do każdej porcji peelingu do ciała - jednorazowo aplikowanej na skórę.
 KĄPIEL: do wanny wypełnionej wodą o temp 37-38oC dodać 3-5 kropli olejku/olejków eterycznych. Dla pełnego efekt terapeutycznego i relaksacyjnego kąpieli, można dodać również 1 łyżkę miodu lub mleka, soli, oleju roślinnego (wybrany składnik/składniki dodać bezpośrednio do wody).
 INHALACJE: do naczynia wypełnionego gorącą wodą dodać 1-2 krople olejku. Głowę nakryć ręcznikiem, koniecznie zamknąć oczy. Czas zabiegu od 3 do 7 minut.
KOMINEK DO AROMATERAPII: do kominka wypełnionego zimną wodą wkroplić 3-5 kropli olejku. Naturalne olejki eteryczne 100% posiadają bardzo intensywny zapach, dlatego podczas stosowania nowego aromatu, sugerujemy wkraplanie do 3 kropli.
EAN 2017660062772

Polecamy również

W pakiecie taniej

Napisz opinię

ZIELONA CYTRYNA - Naturalny olejek eteryczny (12ml)

ZIELONA CYTRYNA - Naturalny olejek eteryczny (12ml)

Olejek zielona cytryna ma świeży, czysty zapach. Pomocny przy bólach głowy, uspokajający.

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: