Obniżona cena! Holograficzny wszechświat Powiększ
EAN 9788373776210
ISBN 978-83-7377-621-0
Rok wydania 2013
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 408
Oprawa miękka

Holograficzny wszechświat

01555016

Autor: Michael Talbot

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Hologram to trójwymiarowy obraz projektowany za pomocą lasera.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 31 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

49,40 zł

Oszczędzasz:

17,78 zł

Cena internetowa:

31,62 zł

-36%

49,40 zł

Opis

Hologram to trójwymiarowy obraz projektowany za pomocą lasera. Autor, na bazie wyników badań dwóch wielkich myślicieli, Davida Bohma – fizyka z Uniwersytetu Londyńskiego, protegowanego Einsteina i jednego z najbardziej uznanych fizyków kwantowych na świecie oraz Karla Pribrama – neurofizjologa z Uniwersytetu Stanford, architekta współczesnego rozumienia mózgu – prezentuje nowy sposób patrzenia na świat i życie. Twierdzi, że wszechświat może być gigantycznym hologramem wykreowanym przez ludzki umysł. Tezy stawiane przez Autora wyjaśniają wiele trudnych do pojęcia zjawisk takich jak telepatia czy przepowiadanie przyszłości. Skupia się on również na mistycznych i religijnych doznaniach oraz wyjaśnia fenomen cudownych uzdrowień. Poznaj naukowe dowody na duchowe doznania.

Fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-04-14

Holograf

„Holograficzny wszechświat” to znakomita książka, która przedstawia nam nową teorię spojrzenia na świat. Przedstawiane tezy, nawet te, które na pierwszy rzut oka wydają się niemożliwe i absurdalne, zostały poparte naukowymi badaniami, a wyniki okazują się być zaskakujące. Michael Talbot wykonał kawał dobrej roboty tworząc tę publikację – szukanie informacji, dogranie ich ze sobą, przytoczenie wielu przykładów z różnych dziedzin – to wszystko naprawdę nie jest takie proste, a napisanie tego w sposób jasny i zrozumiały dla każdego też jest nie lada wyczynem. Zdecydowanie polecam, jest to jedna z ciekawszych i wciągających pozycji, z którą naprawdę warto się zapoznać. Ta książka dowodzi, że nie należy obawiać się słów „fizyka kwantowa”, że nasz umysł posiada nieograniczone możliwości, a my powinniśmy zacząć to dostrzegać. Gorąco polecam!

http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-12-19

Świat jest inny niż myślisz.

Często zastanawiam się czy jest możliwe, aby każda moja myśl, słowo czy czyn miały ciąg dalszy i wpływały na cały wszechświat. Wszystko jest ze sobą powiązane i nie ma znaczenia czy mamy tego świadomość czy nie. Każdemu się zdarza pomyśleć o czymś i przekonać się, że po jakimś czasie ta myśl się realizuje. Tak działają prawa fizyki choć każdy może nazywać to po swojemu. Ta książka udzieliła mi odpowiedzi na wiele pytań, które chyba każdy człowiek sobie zadaje.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Holograficzny wszechświat

Holograficzny wszechświat

Hologram to trójwymiarowy obraz projektowany za pomocą lasera.

W pakiecie taniej

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: