Kosmoenergetyka - jak korzystać z energii kosmosu Powiększ
EAN9788373773554
ISBN978-83-7377-355-4
Oprawamiękka

Kosmoenergetyka - jak korzystać z energii kosmosu

01001612

Autor: Tadeusz Sic

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Kosmoenergetyka poprzez dostrojenie Twoich kanałów energetycznych do energii kosmosu pomoże Ci pokonać każdą ciężką chorobę.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

24,80 zł

Oszczędzasz:

3,70 zł

Cena internetowa:

21,10 zł

Opis

Ostatnie badania wykazały, że co czwarty mieszkaniec Unii Europejskiej ma raka. Straszne? Na pewno! Ale oto pojawiło się narzędzie, które czyni człowieka odpornym na tę zdradliwą chorobę. Oraz na każdą inną... Kosmoenergetyka, bo tak nazywa się owo narzędzie, jest nauką, która poznała tajniki wykorzystania kanałów energetycznych w Twoim ciele. Wystarczy, że dostroisz je do leczniczej energii kosmosu, by wyeliminować każdą chorobę i wydłużyć znacznie czas swego życia nawet o 50 lat. Sam będziesz zaskoczony różnicą jakościową swego życia po tym, jak wszystkie komórki Twego organizmu zaczną działać w idealnej harmonii. Zdrowie masz tylko jedno. Ale za to jakie!

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2009-05-08

Jestem lekarzem od 20 lat. Przez ten czas napatrzyłem się na wiele ludzkiego cierpienia i byłem świadkiem wielu przegranych walk z chorobą. Zbyt wielu. Gdy zdiagnozowano u mnie nieuleczalnego guza, czułem, że już po wszystkim. Zwątpiłem w sens walki z chorobą. Wtedy jednak jeden z pacjentów, który teoretycznie powinien już nie żyć, a który doznał całkowitego ozdrowienia i za 2 dni miał zostać wypisany do domu poprosił mnie na stronę i wręczył mi książkę. Niepozorną lekturę, która zmieniła moje życie. A właściwie dała mi nowe życie. Dziś nie boję się raka. Dziś nie boję się chorób. Bo największą korzyścią z przeczytania tej książki nie jest pokonanie słabości ciała. Jest nim pokonanie strachu.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię

Kosmoenergetyka - jak korzystać z energii kosmosu

Kosmoenergetyka - jak korzystać z energii kosmosu

Kosmoenergetyka poprzez dostrojenie Twoich kanałów energetycznych do energii kosmosu pomoże Ci pokonać każdą ciężką chorobę.

W pakiecie taniej

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy: