Homeopatyczna apteczka dla każdego Powiększ
EAN9788373775053
ISBN978-83-7377-505-3
Numer wydania8
Oprawamiękka

Homeopatyczna apteczka dla każdego

01001778

Autor: Andrzej Rajmund Kozłowski

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

W książce znajdziesz opisy najczęściej występujących chorób w zestawieniu z odpowiednio dobranymi preparatami homeopatycznymi.

Więcej informacji

24 godziny

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 20 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

24,20 zł

Oszczędzasz:

3,60 zł

Cena internetowa:

20,60 zł

Opis

Ideą tej publikacji jest pomoc samemu sobie w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Autorem poradnika jest lekarz homeopata od wielu lat odnoszący znakomite i skuteczne rezultaty w prowadzonej terapii. W książce znajdziesz opisy najczęściej występujących chorób w zestawieniu z odpowiednio dobranymi preparatami homeopatycznymi. Wielką zaletą publikacji jest fakt, iż podane leki są ogólnie dostępne w aptekach całego kraju. Jest ona adresowana do osób, które chcą w bezpieczny sposób poradzić sobie z powszechnymi dolegliwościami lub zaradzić w nagłych sytuacjach, zanim przyjdzie fachowa pomoc. Homeopatia jest dziś integralną i komplementarną częścią medycyny uznaną na całym świecie. Teraz i Ty możesz skorzystać z mądrości natury zawartej w leku homeopatycznym i cieszyć się pełnią zdrowia.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2012-02-15

Ta książka to prawdziwy HIT! Wiele praktycznych informacji, mało teorii i "wymądrzania się", a praktyczna wiedza do samodzielnego zastosowania. Nie budzi żadnych wątpliwości, gdyż napisana jest przez doświadczonego homeopatę co podnosi jeszcze bardziej jej wartość i nie ukrywam, że w dużej mierze to właśnie przekonało mnie do jej zakupu. Od dawna korzystam z dobrodziejstw homeopatii i wiem, że dzięki tej publikacji mój chłopak również odrzuci chemiczne środki i zawierzy homeopatii, bo ona patrzy na człowieka jako na całość. Takie książki uwielbiam najbardziej.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię

Homeopatyczna apteczka dla każdego

Homeopatyczna apteczka dla każdego

W książce znajdziesz opisy najczęściej występujących chorób w zestawieniu z odpowiednio dobranymi preparatami homeopatycznymi.

W pakiecie taniej